BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

dane osobowe

(1/5) > >>

ailatan89:
Witam, mam pytanie odnośnie danych osobowych. W skrócie  pisząc czy jak jestem dzieckiem śj to moje dane też są gromadzone? Nie jestem w tej wierze teraz i nie miałam chrztu.

M:

--- Cytat: ailatan89 w 12 Listopad, 2017, 17:17 ---Witam, mam pytanie odnośnie danych osobowych. W skrócie  pisząc czy jak jestem dzieckiem śj to moje dane też są gromadzone? Nie jestem w tej wierze teraz i nie miałam chrztu.

--- Koniec cytatu ---

Jeśli jesteś głosicielem (nawet nieochrzczonym) to Twoje dane trafiają na kartę głosiciela (foto poniżej). Te są przechowywane w zborze do którego należysz przez kilka lat. Nic nie jest wysyłane do Biura Oddziału na tym etapie.

ailatan89:
a mogli podac ino do innego zboru jak sie dowiedzieli że sie przeprowadziłam?

Michał chlu:
Tak, powinni wysłać list z przekazem z inicjatywy zboru z którego odchodzisz. List zawiera krótki opis Twojej osoby, jest sporządzany przez sekretarza i potem podpisywany przez komitet zborowy.

Startek:
Raczej nie , gdybyś była ochrzczonym świadkiem to inna sprawa . Musiałabyś powiedzieć że że się przeprowadzasz i twoja karta by tam powędrowała za tobą , ale tylko gdy byś była ochrzczonym świadkiem .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej