BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Nie takie tuż...

(1/14) > >>

Barszcz:
Powiem Wam, że odszedłem od ŚJ jakieś 15 lat temu.
I wiecie co mi najbardziej dolega? Brak sensu w życiu. Nie mogę go znaleźć nijak :)

Oczywiście nie ma opcji bym ten sens znalazł z powrotem w zborze.

Nemo:

--- Cytat: Barszcz w 05 Listopad, 2017, 12:02 ---Oczywiście nie ma opcji bym ten sens znalazł z powrotem w zborze.

--- Koniec cytatu ---
Ani wg mnie w żadnej innej religii. Optymista znajdzie sens życia wszędzie. Pesymista nigdzie.
A tak ogólnie to witaj.

Moyses:

--- Cytat: Barszcz w 05 Listopad, 2017, 12:02 ---Oczywiście nie ma opcji bym ten sens znalazł z powrotem w zborze.

--- Koniec cytatu ---

Może poszukaj sensu życia w garze, zamiast w zborze ;)
Barszcz biały ugotuj. Dobrej kiełbaski nie żałuj. Boczek skrój. Przyjaciół zaproś. Ich zadowolone buzie dadzą sens życia Tobie.
Do tego szklanki wódki nie żałuj.
A na marginesie dodam: daj trochę chrzanu na dno talerza. Strawa wyśmienita!

Estera:
   Barszczyku
   Witaj :) :)

   Ale jakoś te 15 lat przeżyłeś i chyba nie bez sensu, więc szukaj dalej.
   Może rozwijaj jakieś swoje talenty, które miały być rozwijane dopiero w "Nowym Porządku" świadkowskiego życia na ziemi, po armagedonie.
   Ciesz się życiem, może rodziną, jeśli ją masz, poznawaj nowych ludzi, nowe miejsca.
   Ważne, by umieć cieszyć się z małych rzeczy, które spotykają nas na naszej drodze.
   Pozdrawiam :)

Reskator:

--- Cytat: Barszcz w 05 Listopad, 2017, 12:02 ---Powiem Wam, że odszedłem od ŚJ jakieś 15 lat temu.
I wiecie co mi najbardziej dolega? Brak sensu w życiu. Nie mogę go znaleźć nijak :)

Oczywiście nie ma opcji bym ten sens znalazł z powrotem w zborze.

--- Koniec cytatu ---
Nic lepszego dla człowieka,niz żeby jadł i pił i duszy swej pozwalał zażywać szczęścia przy swojej pracy.
Boga się bój i przykazań Jego przestrzegaj,bo cały w tym człowiek"-K.Koheleta2:24.25//i 12:13.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej