BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

News prosto z obwodowego - brak kasy

(1/12) > >>

Michał chlu:
Dzwonił do mnie starszy który miał zgromadzenie obwodowe, jak zapewne większość was wie, podczas zgromadzeń obwodowych są spotkania dla starszych. We wszystkich obwodach NO zostali poproszeni o przedstawienie rezolucji, odnośne przekazania nadwyżek z kont obwodowych na ogólnoświatowa działalność. Obwody warszawskie z którego dostałem telefon przekazują po 10-15 tys.

Każdy obwód ma swoje prywatne konto z którego nadwyżki maja trafić do CK.

Podobna rzecz zastosowano gdy brat moric, czy jak on tam się wabi, był w Polsce i kazał zabrać oszczędności zborów na sale królestwa. Znam zbór w Warszawie gdzie na koncie było 350tys zł i Biuro Oddziału kazało wszystko przekazać na ogólnoświatowa działalność. Wtedy tez zarekwirowano kasę ale zborowa. Teraz obwodowa. Zostały im okręgi i nie będzie na czym łapy położyć.

Pytałem 3 razy czy jest pewny tego i czy mnie nie oszukuje. Informacja 100% pewna.

Tusia:

--- Cytat: Michał chlu w 23 Październik, 2017, 10:52 ---Dzwonił do mnie starszy (...)

--- Koniec cytatu ---

Wydaje się, że są tak pazerni, że chcą wszystko wyczyścić, a potem... żegnamy Was  :D

Roszada:
Nie pozostało nic innego jak wprowadzić dziesięcinę.
Jedni uciekną, ale hojni zostaną i będą płacić, bo do "kogóż pójdziemy?". :-\

DonnieDarkoJG:
Przy takiej rezolucji wypłynął by jakiś list/formularz/poczta..
A żadnych nowych informacji nie ma.

Btw mój kontakt(starszy) nie potwierdził tej informacji.
Może kwestia lokalna?
Poczekamy zobaczymy..

franki:
Okręgów już dawno nie ma.  Albo podkolorowane albo fake news. Także pożyjemy zobaczymy...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej