BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Nowy dział "NASZE HISTORIE"

<< < (3/4) > >>

gangas:

--- Cytat: Nulka w 11 Luty, 2018, 09:09 ---Komentarze o komentarzach zalały wątek... ale czad!!!! Uwielbiam to forum, tylko sorki za porównanie, ale przypomina mi obrady sejmowe :)

--- Koniec cytatu ---

Pozwól, że skomentuję Twój komentarz. Obrady sejmowe mogą Ci przypominać to forum bo zalewają je komentarze o komentarzach ale pamiętaj, że zanim przystąpimy do głosowania nt. komentarzy, musimy ustalić jaką metodą wybierzemy metodę głosowania. ;D ;D ;D

Nadaszyniak:
Villa Ella gratulacje 1000 polubien

Villa Ella:
O, dziękuję. Nawet nie zauważyłam. Ja też was kocham, Odstępczuchy ❤️❤️❤️❤️

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: gangas w 13 Luty, 2018, 23:26 ---Pozwól, że skomentuję Twój komentarz. Obrady sejmowe mogą Ci przypominać to forum bo zalewają je komentarze o komentarzach ale pamiętaj, że zanim przystąpimy do głosowania nt. komentarzy, musimy ustalić jaką metodą wybierzemy metodę głosowania. ;D ;D ;D

--- Koniec cytatu ---

To Twój rocznik jeszcze chodzi? ;D
Tylko nie pisz że szusujesz i skaczesz z dwupłatowca.

Ma:
Mojej historii juz nie ma, została zapomniana okazała się nieistotna. Ot, nowe doswiadczenie życiowe. Nawet dobre, bo poznałam coś nowego, nowych ludzi. Teraz już przestało być ważne i istotne. Tylko szkoda że z niektórymi ludźmi, których polubiłam nie mogę mieć już kontaktu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej