DYSKUSJE DOKTRYNALNE > NEUTRALNOŚĆ

Świadkowie Jehowy a flaga [Chile]

<< < (9/10) > >>

Michał chlu:

--- Cytat: trampek w 27 Wrzesień, 2017, 19:34 ---To, że wywieszono flagę na budynku Sali królestwa uważam za błąd. Może ktoś popełnił faktycznie błąd obawiając się kary. Poza tym 400$ w Chile to być może duża suma i ktoś w nadgorliwości wywiesił flagę.
Myślę, ze flagi wkrótce znikną a Świadkowie Jehowy w przypadku próby nałożenia kary odwołają się od niej i sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
Ja nigdy nie czułem się  obywatelem jakiegokolwiek kraju więc każda flaga to dla mnie tylko kawałek materiału.

Pozdrawiam !

--- Koniec cytatu ---

🤣🤣🤣 sprawa nie tyczy tylko Chile... z tego co kojarze to Estonia ma podobnie ale tam ŚJ jest mało. Natomiast widać biedny człowieku ze jesteś szczery i chciałbyś żeby ta korporacja tez była szczera, zmartwię Cię, nie jest.

Roszada:

--- Cytat: Michał chlu w 30 Wrzesień, 2017, 08:34 ---🤣🤣🤣 sprawa nie tyczy tylko Chile... z tego co kojarze to Estonia ma podobnie ale tam ŚJ jest mało. Natomiast widać biedny człowieku ze jesteś szczery i chciałbyś żeby ta korporacja tez była szczera, zmartwię Cię, nie jest.

--- Koniec cytatu ---
Jeśli o czymś piszesz, to trzeba mieć dowód, a nie chlapać o Estonii. ŚJ co czytają to forum będą śmiali się z Ciebie. :-\

Michał chlu:

--- Cytat: Roszada w 30 Wrzesień, 2017, 10:10 ---Jeśli o czymś piszesz, to trzeba mieć dowód, a nie chlapać o Estonii. ŚJ co czytają to forum będą śmiali się z Ciebie. :-\

--- Koniec cytatu ---

Poszukam zdjęcia i postaram się wrzucić gdyż w rodzinnej kolekcji posiadam gdzieś zdjęcie z betel w którymś z krajów ze wschodu gdzie wisi flaga.

Roszada:

--- Cytat: Michał chlu w 30 Wrzesień, 2017, 12:13 ---Poszukam zdjęcia i postaram się wrzucić gdyż w rodzinnej kolekcji posiadam gdzieś zdjęcie z betel w którymś z krajów ze wschodu gdzie wisi flaga.

--- Koniec cytatu ---
Oooo tak trzeba. :)

WIDZĘ MROKI:
Tu nie ma co komentować, dzięki za ten filmik.
Fakt jest FAKTEM.

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej