FORUM W DZIAŁANIU > CENTRUM EDUKACJI I OBYWATELSKICH INICJATYW SPOŁECZNYCH

Narodowa Debata o Rodzinie

<< < (8/9) > >>

Baran:

--- Cytat: CEGŁA w 27 Wrzesień, 2017, 18:54 ---Biała księga przekazana Doradcy Pani Minister, zawiera informacje o destrukcyjnym rozbijaniu rodzin i Wasze świadectwa.



--- Koniec cytatu ---

Stasiu, jesteś Wielki. Dla mnie jesteś polskim Dawidem, który walczy z Goliatem. Nie poddajesz się i to jest największą zmorą Wts-u Nadarzynowego. Oj, nie docenili Ciebie Nadarzyniaki. Tak jak nie doceniają nowych. Czuję, że skała pęka, a każdym takim wydarzeniem w którym bierzesz udział, tę rysę mocno pogłębiasz. Jestem pewien, że dzięki temu co robisz uchroniłeś i uchronisz jeszcze wielu ludzi od nieszczęść. 
Dzięki,

Roszada:

--- Cytuj ---Cytat: trampek w Dzisiaj o 19:36
    Same sukcesy jak widać ! ;)
--- Koniec cytatu ---
Trampek też zanotował sukces: jest na forum exŚJ. :)

Wali organizację w rogi, że hej. ;D

gangas:

--- Cytat: trampek w 27 Wrzesień, 2017, 19:36 ---Same sukcesy jak widać ! ;)

--- Koniec cytatu ---

Trampek Ty już naje...eś prawie 500 postów??? Bój Ty sie Jehowy!!! Wyklucza Cię :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

gedeon:
Od dziecka przyglądałem się jak są wykorzystywani przez "organizację" lojalni bracia. Pamiętam jak w latach 60 szli do więzienia bo nie wolno było zapłacić kolegium i skorzystać z lżejszej kary za to że w domach odbywały się zabrania.
Mam kwerendę naukową w IPN, pozyskałem z tego źródła setki dokumentów, wiem ile heroizmu było w zwykłych ludziach a jak na siebie donosili nadzorcy okręgu i słudzy kraju. Mam kopie skarg i donosów które na siebie wysyłali do Brooklynskiej centrali.
Nawet inwigilujący ich ubowiec w raporcie napisał, że to nie jest organizacja boża, to jest organizacja która ma podłoże mafijne, skan tego dokumentu jest gdzieś w tematach o IPN.

Pomyślałem sobie na dogmaty nigdy z nimi nie wygramy, zmieńmy taktykę, trwało to 10 lat i teraz są tego efekty. ;D

Debatę uważam za udaną, udało mi się  powiedzieć parę słów no i przeprowadzić wiele udanych dyskusji w czasie przerwy.
120 stronicowa książka została wręczona Doradcy Pani Minister Rodziny, po opracowaniu trafi do wydania książkowego w Ministerstwie Rodziny.

Narodowa Debata o Rodzinie dała początek do następnych tematycznym debat, na które juz zostaliśmy zaproszeni, tam dopiero będzie dyskusja. ;D

Helleboris:
Pięknie. Cieszę się, że nasze głosy i historie idą w świat

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej