BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

Statuty Świadków Jehowy w świetle polskiego prawa

<< < (5/5)

Janek:

--- Cytat: KaiserSoze w 12 Wrzesień, 2017, 21:30 ---mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.

Lista członków komitetu oddziału aktualna na dzień 12 września 2017:
1. Paweł Adam Bugajski
2. Jarosław Jerzy Dobrowolski
3. Andrzej Marek Szymczak
4. Wiesław Jaśko
5. Tomasz Wolczko
6. Vesa Tapio Vaananen
7. Alexander Lesch
8. Ola Petteri Jarvinen
9. Daniel Emanuel Kazuś

--- Koniec cytatu ---
W listopadzie Wolczko wyemigrował do Komitetu oddziału w Korei Południowej  :o
A do Polski mają przyjechać nowi z Ukrainy i Findandii. I z tego co słyszałem, z tym ma związek ma wizyta Jacksona w Polsce. Już w sobotę go posłuchamy  :)

debata:

--- Cytat: Janek w 28 Listopad, 2023, 10:46 ---W listopadzie Wolczko wyemigrował do Komitetu oddziału w Korei Południowej  :o
A do Polski mają przyjechać nowi z Ukrainy i Findandii. I z tego co słyszałem, z tym ma związek ma wizyta Jacksona w Polsce. Już w sobotę go posłuchamy  :)

--- Koniec cytatu ---
6. Vesa Tapio Vaananen
8. Ola Petteri Jarvinen
Ci dwaj to Finowie. Jeszcze więcej ma być?

Janek:

--- Cytat: debata w 28 Listopad, 2023, 12:15 ---6. Vesa Tapio Vaananen
8. Ola Petteri Jarvinen
Ci dwaj to Finowie. Jeszcze więcej ma być?

--- Koniec cytatu ---
Tak słyszałem. Info od brata który rozmawiał z Wolczko.

debata:

--- Cytat: Janek w 28 Listopad, 2023, 10:46 ---W listopadzie Wolczko wyemigrował do Komitetu oddziału w Korei Południowej  :o
A do Polski mają przyjechać nowi z Ukrainy i Findandii. I z tego co słyszałem, z tym ma związek ma wizyta Jacksona w Polsce. Już w sobotę go posłuchamy  :)


--- Koniec cytatu ---
Jak Wolczko  do Korei to może do Polski niech z Korei jakiegoś Pun Sung Junga przyślą  ;D

Janek:
Za duże ryzyko, żeby Polak był w komitecie, bo odstępstwo 😆 wolą dać z Ukrainy czy z Finlandii, bo nie mają tyle materiałów byłych świadków co my 🤣

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej