BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Przekaż darowiznę-online:)

(1/5) > >>

Fantom:
 Nie jestem pewny czy ten tamat już był.

 Strażnica do studium.Wymowne główne zdjęcie.Ciekawe akapity 8 i 10. Zabiegaj o prawdziwe bogactwo pozbywając się pieniedzy.
Nadal ich kasa świeci pustkami?Ileż można nagabywać?
https://www.jw.org/pl/publikacje/czasopisma/straznica-do-studium-lipiec-2017/zabieganie-o-prawdziwe-bogactwo/

Baran:
Czy jest ktoś, kto mógłby mi to przetłumaczyć na "polski" :o

"Siostra, która regularnie przekazuje datki na działalność kaznodziejską, opowiada: „Dzięki okazywaniu szczodrości zaszła we mnie niezwykła zmiana. Zauważyłam, że hojność pod względem materialnym idzie w parze z hojnością w innych dziedzinach — chętniej przebaczam i okazuję innym większą cierpliwość, a także łatwiej mi radzić sobie z rozczarowaniami i przyjmować rady"  :o

To jest też dobre:
"Dlatego nie strać okazji, żeby za pomocą rzeczy materialnych ‛czynić sobie przyjaciół’ w niebie. Wszystko, co robimy na rzecz Królestwa Bożego, wzbogaca nas pod względem duchowym."

DonnieDarkoJG:
Nie jestem w stanie zrozumieć jak dawanie kasy=wierność=Mateusza 24:14..
Coś w tym równaniu mi nie pasuje. :o
Widać też ciągle i dziwne zainteresowanie osobami najmłodszymi.
Nie tylko są krzywdzone przez religię miłości, ale też przez księgowość WTS.
Zastanawiam się dlaczego nie ocieplają wizerunku osób zamożnych których w org jest calkiem sporo, tylko zawsze w przykladach hojności jadą od samego "dna"?
Skarbonka,kokosy (tutaj chyba przekaz podprogowy ;D),ser,oliwki..zgrana płyta.

Jedna nieścisłość padła w ak 9.
Wynajmowanie domu prywatne to nie błogosławieństwo dla pionierów tylko dla centrali.

Gorg:
Najlepiej wszystkie dobra jakie się ma to przekazać do warwick zaraz życie stanie się lepsze nie będziemy mieli problemów,będziemy bardziej bogobojni dostąpimy błogosławieństwa od jehowy.  ; ;D ;D ;D

Fantom:
jak zwykle nie może zabraknąć przykładu szczodrości z biednego kraju.W tym przypadku z Indii.Ponownie przykład dziecka,które zaoszczędzone pieniążki w całości przekazuje do towarzystwa. Świadkowie Jehowy,zmiłujcie się chociaż nad dziećmi żyjącymi w biednych krajach!Niech dają Ci co mają.Nie manipulujcie na przykładach dzieci.To jest ohydne! Lepiej zamiast wrzucić pieniądze do skrzynki,sam dowiedz się kto w Twoim otoczeniu potrzebuje wsparcia finansowego i udziel go.Jeżeli drogi ŚJ widzisz swojego brata w potrzebie,a nie okazujesz mu szczodrości,pomijasz jego potrzeby,udajesz że ich nie widzisz,a wrzucasz pieniądze do skrzynki,to wiedz,że postępujesz obłudnie.
 Zanim wrzucisz pieniadze do skrzynki,to pomyśl czy ktoś w twoim zborze nie powinien pierwszy skorzystać z twojej pomocy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej