BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

Byłam Świadkiem Jehowy. Gdy odeszłam, odwrócili się ode mnie nie tylko rodzice

(1/7) > >>

tomek_s:
https://kobieta.wp.pl/bylam-swiadkiem-jehowy-gdy-odeszlam-odwrocili-sie-ode-mnie-nie-tylko-rodzice-6157518938146945a

Dianne:
moja mama lubi tam zaglądać :D Ciekawe co powie.

Startek:
Wiem co przeżywają , mam to samo z matką się nie widzę choć mieszka  nie całe 100 metrów odemnie . Syna mojego toleruje bo jest po chorobie .   Ale wyszła nowa strażnica z przypomnieniem  by unikać kontaktów . Takie grupy wsparcia są potrzebne bo tak naprawdę wielu byłych świadków nie wie jak sobie poradzić w nowej sytuacji . Gdy często traci się wszystko .

Efektmotyla:
Bardzo pożyteczny artykuł. Utkwiło mi to co już wiem że jest coraz mniej Świadków Jehowy. Kolejna refleksja to świadomość jak obecnie jest odzierana z świętości i nieskalaności Organizacja którą przez tyle lat uważałem za Prawdziwą i Świętą.

Smutno mi na myśl o przyjaciołach i rodzinie którzy w zastraszającym tempie i skali nie do wyobrażenia będą coraz częściej otrzymywać trafne ale niewygodne pytania oraz kiedy pomyślę ile osób będzie na niespotykaną skalę doznawać udręki przebudzenia.

Mam jednak świadomość że droga do wolności musi przebiegać przez ucisk i załamanie nerwowe a potem nadchodzi ukojenie i spokój serca i umysłu oraz olśnienie ile się ma czasu i wolności.

Christianus:
Troszkę przesadzili z tytułem na głównej, ale WP lubi takie rzeczy. Naginają treść (W tytule) by więcej osób otworzyło artykuł.
Ogólnie wywiad był dłuższy i zawierał dużo więcej ciekawych elementów, ale wybrano to, co najbardziej pasuje do działu WP Kobieta.
Żonka była jedynie zdziwiona, że użyto na głównej jej zdjęcie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej