DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Plakaty

(1/5) > >>

DonnieDarkoJG:
plakaty magnetyczne do użytku podczas świadczenia w miejscach publicznych.

Prosimy zwrócić uwagę, że obecnie plakaty magnetyczne mogą być zamawiane w Biurze Oddziału w następujących językach:
angielski, cebuański, chiński mandaryński (tradycyjny), chiński mandaryński (uproszczony), czeski, czewa, duński, efik, fiński, francuski, hiszpański, ibo, ilokański, indonezyjski, japoński, joruba, koreański, kreolski (Haiti), niemiecki, pidżyn nigeryjski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, suahili, tagalski, twi, ukraiński, węgierski, włoski oraz zulu.

Gdy będzie możliwość składania zamówień dla innych języków, zostaną one ujęte w comiesięcznym ogłoszeniu o nowych publikacjach.

Jeżeli w danym języku plakaty magnetyczne nie są dostępne do zamawiania, zostaną one udostępnione w formie elektronicznej w zakładce Dokumenty, funkcja „Formularze”.

Plakaty magnetyczne do użytku podczas świadczenia w miejscach publicznych.

Na dole próbka grafiki wspomnianych plakatów
      

M:
Czy jest do tego jakiś list do starszych? Gdzie te plakaty mają być używane? Na stojakach zamiast folii, czy jeszcze gdzieś indziej?

KaiserSoze:
Na reddit widziałem po angielsku ale dziś nie chce mi się go tłumaczyć. Standardowo publikował @wifibandit.

DonnieDarkoJG:

--- Cytat: M w 11 Sierpień, 2017, 17:55 ---Czy jest do tego jakiś list do starszych? Gdzie te plakaty mają być używane? Na stojakach zamiast folii, czy jeszcze gdzieś indziej?

--- Koniec cytatu ---

Nic nie mam.
Jak coś się pojawi to dodam.

DonnieDarkoJG:
.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej