Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak Świadkowie Jehowy zapatrują się na naukę?  (Przeczytany 5111 razy)

Nikt

  • Gość
Odp: Jak Świadkowie Jehowy zapatrują się na naukę?
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Sierpień, 2017, 10:57 »

Twoje plany życiowe sa całkowicie podporządkowane temu czego wymaga Bóg czytaj organizacja .

Dorkas własnie tak myślę i to napisałem w trochę ironiczny sposób . Ale o tym że barak czasu na normalne hobby bo cały wolny czas zabiera organizacja.

A nauka jako poznawanie świata po co . Przecież inni produkują samochody samoloty itp.  i je wymyślają .


Offline Startek

Odp: Jak Świadkowie Jehowy zapatrują się na naukę?
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Sierpień, 2017, 22:54 »
Izraelici wychodząc z Egiptu odebrali tylko wynagrodzenie za swoją pracę . Z odsetkami . Więc jakby tu powiedzieć , złoto nie było kradzione .


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Jak Świadkowie Jehowy zapatrują się na naukę?
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Sierpień, 2017, 06:20 »
To zupełnie tak samo jak współczesny naród wybrany , tez  korzysta z dóbr dlatego , że mu się należy , za całe dobro wyświadczane światu.
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline todd

Odp: Jak Świadkowie Jehowy zapatrują się na naukę?
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Sierpień, 2017, 19:42 »
Izraelici wychodząc z Egiptu odebrali tylko wynagrodzenie za swoją pracę . Z odsetkami . Więc jakby tu powiedzieć , złoto nie było kradzione .

To złoto było złupione przez Hebrajczyków. Sam Bóg tak powiedział : ,, Każda bowiem kobieta pożyczy od swojej sąsiadki i od pani domu swego srebrnych i złotych naczyń oraz szat. Nałożycie to na synów i córki wasze i złupicie Egipcjan. '' Biblia Tysiąclecia Wyjścia 3:22
Rozwiązania problemów są proste, droga do nich jest trudna.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Jak Świadkowie Jehowy zapatrują się na naukę?
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sierpień, 2017, 07:52 »
To złoto było złupione przez Hebrajczyków. Sam Bóg tak powiedział : ,, Każda bowiem kobieta pożyczy od swojej sąsiadki i od pani domu swego srebrnych i złotych naczyń oraz szat. Nałożycie to na synów i córki wasze i złupicie Egipcjan. '' Biblia Tysiąclecia Wyjścia 3:22

Zwyczajny rabunek na wrogu :P Nihil novi w historii ludzkości.