BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Pomoc psychiatryczna dla exów

(1/3) > >>

Helleboris:
Swego czasu leczyłam się u psychiatry Świadka Jehowy. Poleciła mi go koleżanka ze zboru. Dzisiaj dowiedziałam się gość nie jest już ŚJ, napisał list o odłączenie :) Nadal pracuje w zawodzie, więc gdyby ktoś z okolic Warszawy potrzebował pomocy psychiatrycznej to polecam. Oprócz kwestii religijnych jest po prostu dobrym specjalistą.

https://www.znanylekarz.pl/piotr-markowski-2/psychiatra-psychoterapeuta/nowy-dwor-mazowiecki

Matylda:
Jak dla mnie bycie świadkiem jehowy dyskwalifikuje psychiatrę.
Ktoś podatny na taką słabą i podłą manipulację jaką serwują świadkowskie broszurki nie może być lekarzem dusz bo może wiele krzywdy narobić.
Nie wątpię że człowiek jest miły,empatyczny i chce pomagać ale żeby pomagać na chorą duszę i nerwy trzeba samemu być twardym i określonym światopoglądowo a nie taką chorągieweką.

Helleboris:
Piotr wychowywał się w organizacji

Matylda:

--- Cytat: Helleboris w 05 Sierpień, 2017, 19:08 ---Piotr wychowywał się w organizacji

--- Koniec cytatu ---

Aha.No to go stawia w trochę innym świetle.ale mimo to nie budzi mojego pełnego zaufania.

Helleboris:
Rozumiem. Nie jest moim celem jakieś reklamowanie go. Swego czasu bardzo mi pomógł. I byłam naprawdę zaskoczona jak dowiedziałam się że się odłączył.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej