BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Nowe auta dla n-ców obwodu!

<< < (8/8)

Trinity:

--- Cytat: Dietrich w 24 Luty, 2017, 13:40 ---Oj, chyba w każdym regionie Polski znalazłby się taki delikwent. Historie o ubezpieczeniu full-opcja i oponach zimowych z wyższej półki mnożonych przez ilość miast są dość znane na tym forum. Tak samo jak o francuskich pończochach dla sióstr obwodowych wiodących skromne życie :) ech szkoda słów.  Dobrze, że ode mnie ani grosz już nie idzie na tę ściemę.

--- Koniec cytatu ---

ja na autach to nie za bardzo sie znam
ale słyszałam o jednej żonie NO która podczas jednej obsługi wydzwoniła 300 zł ze stacjonarnego to jakiś czas temu było, dziś wszyscy mają bez limitu. było to przedmiotem zgorszenia większości, ale wg to ten NO był idolem i wielbił go tłum

Startek:

--- Cytat: Trinity w 24 Luty, 2017, 19:45 ---ja na autach to nie za bardzo sie znam
ale słyszałam o jednej żonie NO która podczas jednej obsługi wydzwoniła 300 zł ze stacjonarnego to jakiś czas temu było, dziś wszyscy mają bez limitu. było to przedmiotem zgorszenia większości, ale wg to ten NO był idolem i wielbił go tłum

--- Koniec cytatu ---
godziny wyrabiała , przez telefon . Głoszenie przez telefon dopiero chyba wchodziło .

Gwiazdor:
Stary temat ale potwierdzę :-) Leasing LeasePlan, z reguły od 4 do 7-8 lat (dłuższe terminy są możliwe ale już bez takiej obsługi serwisowej itp). Zdarzyło mi się niestety obsługiwać auta ŚJ z powodu mojej pracy - sami użytkownicy ok ale FM (opiekun Floty) to masakra i żenada. Bardzo roszczeniowy i gbur jakich mało. O wszystko się czepiał a pamiętajmy auto nie należy do Organizacji ani do niego.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej