Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: jakich działań antyświadkowych w Polsce brakuje?  (Przeczytany 7196 razy)

Offline wspaniale

Odp: jakich działań antyświadkowych w Polsce brakuje?
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Lipiec, 2017, 11:03 »
moim zdaniem najbardziej brak
zero jedynkowego porównania tekstów strażnicy z biblia.
NEUTRALNYCH
bez dopisku że to katolicy zieloni czy inni.
SJ są tak zapędzeni, że nie zwracają uwagi jak ich zapętlono. Myślę że to co robi prawda o prawdzie na YT jest spoko ale za długie i za dużo własnych opinii.
Przydało by się np 2-3 akapity lub jeden artykuł i wyrzucenia wszystkich niezgodności ze starymi strażnicami, książkami, publikacjami plus wersety z kontekstem.
Wtedy taki ktoś miałby na dłonbi podane studium osobiste z podkreśloną manipulacją
Np zdjęcia z publikacji gdzie pisze ciało kierownicze jest natchnione i na zdjeciu wszyscy członkowie CK i materiał z ostatniej strażnicy gdzie piszą sami o sobie że ani nie sa natchnieni, nie nie są kierowani itd - uzycie ich własnej pisaniny przeciw nim, tylko to moim zdaniem otworzy oczy. Nie mogą to być materiały zbyt długie.

Każda demonstracja, każdy protest, każda akcja katolicka z gruntu będzie traktowana jako atak na jedyną świętą organizację.
a przecież tego oczekują w dniach końca.

=========
Wspaniale


Offline Startek

Odp: jakich działań antyświadkowych w Polsce brakuje?
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Lipiec, 2017, 21:55 »
Ja na początku wybudzania trafiłem na stronę   www.sn.org .pl tam trafiłem na cykl artykułów odnośnie  roku 1914 , transfuzji ,  oraz innych doktryn  Świadków Jehowy .   Mam też książkę wydana przez tą fundację pt. Stop  , przeczytaj zanim zostaniesz Świadkiem Jehowy .  Oraz  Świadkowie Jehowy zdemaskowani .   Pozycje warte zobaczenia . ?  Tym bardziej że ta strona nie namawia do żadnej Religi  .


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: jakich działań antyświadkowych w Polsce brakuje?
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Lipiec, 2017, 23:09 »
Myślę że to co robi prawda o prawdzie na YT jest spoko ale za długie i za dużo własnych opinii.


Pan z kanału "prawdzie o prawdzie" lansuje się na jakiegoś GURU ex-swiadków... Może nie do końca sam się okrzyknął, ale niektrórzy exŚJ zrobili chyba z niego bożyszcze, a chłopak to łyknął.

Tak na marginesie, powinien podziekować Roszadzie i Tusi, że z ich gotowców korzysta.

Posłuchajcie uważnie sami:

« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec, 2017, 23:12 wysłana przez tomek_s »
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline salvat

Odp: jakich działań antyświadkowych w Polsce brakuje?
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Lipiec, 2017, 23:42 »
Akurat Jarka warto słuchać. Może nie wszystko co prezentuje jest równie ciekawe, ale nie można odmówić mu racji.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Lechita

Odp: jakich działań antyświadkowych w Polsce brakuje?
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Lipiec, 2017, 22:35 »
A ja lubię Jarka, to właśnie na jego kanał trafiłem na samym początku mojego "przebudzania" i powiem Wam , że jako jedyny wtedy "trafiał" do mnie. Pasuje mi jego sposób przedstawiania faktów. To dzięki jego filmikom moje przebudzenie poszło całkiem szybko i dogłębnie.
Choć w pewnych sprawach myślę zupełnie inaczej niż on, ale te akurat nie dotyczą zagadnienia WTS-u.
Nigdy nie myślałem o nim jako o guru. Robi dobrą robotę i chwała mu za to.

W końcu do każdego trafia co innego. Najważniejsze jest by poznać tę "prawdę o prawdzie" i wyzwolić się spod hipnotyzującego uścisku "7 wspaniałych" z Warwick.
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Helleboris

Odp: jakich działań antyświadkowych w Polsce brakuje?
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Lipiec, 2017, 23:04 »
Moje opóźnione przebudzenie też zaczęło się od filmów Jarka. Do mnie one trafiają. Są konkretne, bazują na analizie i logice.
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Estera

Odp: jakich działań antyświadkowych w Polsce brakuje?
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Lipiec, 2017, 10:59 »
Pan z kanału "prawdzie o prawdzie" lansuje się na jakiegoś GURU ex-swiadków... Może nie do końca sam się okrzyknął, ale niektrórzy exŚJ zrobili chyba z niego bożyszcze, a chłopak to łyknął.
   Chciałabym sprostować tę opinię, Tomku_s.
   Poznałam osobiście Jarka na konferencji w Dąbrowie Górniczej w marcu tego roku.
   Bardzo skromny, sympatyczny człowiek, nie ma w Nim nic z "guru", choćby ktoś chciał tam się tego dopatrzeć.

   I również to na jego właśnie filmy, jako pierwsze trafiłam w internecie, po procesie w Australii i "ŚJ, raj dla pedofili".
   Zaintrygował mnie tytuł jego nagrań: "Prawda o Prawdzie".
   A jak już obejrzałam jeden, to potem było, "tak to leciało" wszystko po kolei.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Helleboris

Odp: jakich działań antyświadkowych w Polsce brakuje?
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Lipiec, 2017, 12:18 »
U mnie też leciało wszystko po kolei. Zarywałam noce, bo nie mogłam przestać oglądać.
"To repeat the same action and expect different results is madness."