PRZYSZLI..... > JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ ŚWIADKIEM....

Klika pytań odnośnie Świadków Jehowy

<< < (9/10) > >>

malik:
Łatwo , może i najłatwiej wyzwać kogoś od leni , i troli , no ręce opadają Panowie.
Poza tym wydawało mi się ze trolowanie to właśnie niemerytoryczna rozmowa, pieniactwo i obrażanie innych. Proszę mi wskazać gdzie to internetowe przestępstwo popełniłem .
Nie piszę tu bo się nudzę albo z nienawiści , chciałem się czegoś dowiedzieć ale widzę że raczej liczyć na nawiązanie tu jakiegoś dialogu to była spora naiwność z mojej strony.
Od tej chwili przestaję odpowiadać na obrażanie i zaczepki typu troll , głupi itp bo nie widzę w tym sensu.

franki:

--- Cytuj ---marcin odpowiedzi tu nie znajdziesz,to jak szukanie rady o pracodawcy u byłego pracownika , pracownika zwolnionego dyscyplinarnie tudzież u konkurencji. Że nie wspomnę o obecnych pracownikach którym brak siły żeby odejść , co trzeba mieć z kręgosłup moralny a byk żyć?
Raczej oczywistym jest dla każdego że nikt z tych osób nie powie dobrego słowa.
Mało tu odpowiedzi merytorycznych o sporo przeładowanych emocjami.
Wiele tu znaczących niedopowiedzeń, sugestii o drugim dnie , argumentów typu źle mu z oczy patrzy , mało konkretów
--- Koniec cytatu ---
Wchodzisz tak z butami, bez przywitania, odrazu zakładasz że odpowiedzi tu nie znajdziesz,
a nawet jak bedzie to  niemerytoryczna, subiektywna i z gruntu negatywna. To po co tu wchodzisz...
I wielce obrażony bo Troll. No sorry.

czarnaowca:

--- Cytat: malik w 06 Sierpień, 2017, 10:14 ---
Niestety nie znalazłem tu działu pt. np "powody dla których odszedłem/odeszłam"  albo "moje zarzutu do organizacji". Może Ty jako stały bywalec wskażesz mi taki dział i pomożesz mi w tej kwestii. Chciałbym poznać zarzuty, powody odejścia. Byłem w "BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie" ale to są faktycznie pełne historie nawet całego rodu gdzie ciężko wyłuszczyć co dana osoba zarzuca sj.


--- Koniec cytatu ---

Dziwne, ze nie znalazłeś takiego działu, bo jak dla mnie 90% wątków na tym forum o tym traktuje. Kłamstwo wts obnażone na chyba wszystkich płaszczyznach - kwestia krwi, neutralności, ogólnie zle pojmowanych słów Biblii i licznych przekłamań w strażnicy. Do tego kwestia ostracyzmu, licznych molestowań i opowieści forumowiczów, które łącza wszystkie wątki i gdzie możesz, oprócz historii życia,wyciągnąć wszystkie małe czynniki, które na przestrzeni lat złożyły sie w całość i spowodowały, ze dana osoba odeszła. 
Całe to forum jest poświęcone argumentom, dlaczego organizacja  sj nie sa religia prawdziwa.

malik:

--- Cytat: czarnaowca w 06 Sierpień, 2017, 11:42 ---Dziwne, ze nie znalazłeś takiego działu, bo jak dla mnie 90% wątków na tym forum o tym traktuje. Mam prośbę abyś może podał  2 - 3 konkretne przykłady nie powinno Cię to dużo czasu kosztować skoro tyle tu tego Kłamstwo wts obnażone na chyba wszystkich płaszczyznach - kwestia krwi, neutralności, Czyli kwestia transfuzji krwi i zachowania neutralności do polityki to główne kłamstwa sj w/g Ciebie ?  ogólnie zle pojmowanych słów Biblii i licznych przekłamań w strażnicy.tu już zastosowane ogólniki bez dowodów IMHO argument typu "bo źle im z oczu patrzy" Do tego kwestia ostracyzmu, licznych molestowań i opowieści forumowiczów, które łącza wszystkie wątki i gdzie możesz, oprócz historii życia,wyciągnąć wszystkie małe czynniki, które na przestrzeni lat złożyły sie w całość i spowodowały, ze dana osoba odeszła. 
Całe to forum jest poświęcone argumentom, dlaczego organizacja  sj nie sa religia prawdziwa. Spedziłem tu 4h i nic konkretnego nie znalazłem dlatego ośmieliłem się napisać z prośbą o jakieś pokierowanie ale zamiast tego dostałem sporo personalnych ataków zamiast jakąś wskazówkę, sądziłem że będzie tu inny poziom niż na onecie, czego można by się spodziewać po osobach zainteresowanych Bogiem

--- Koniec cytatu ---


Faktycznie może nie do końca odpowiednio zacząłem , po paru godzinach czytanie lekko zirytował mnie ten brak konkretów w wypowiedziach stąd ten nieforunny początek. Jeśli kogoś zdenerwowałem tym Szczerze przepraszam urażonych

Jestem tu na forum ponieważ szukam twardych argumentów przeciw sj,  Moje zainteresowanie wzięło się stąd bo w rodzinie  bliska mi osoba często się spotyka z osobami z grupy SJ w związku z tym poszukuję wszelkich za i przeciw.  oczywiście potrzebuję konkretnych argumentów które będę mógł zastosować podczas rozmowy,

Światus:
Malik, a dlaczego ty chcesz opuścić organizacje?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej