JEŚLI KTOŚ Z NAJBLIŻSZYCH ZOSTAŁ ŚWIADKIEM... > NIERÓWNE JARZMO.....

Malzenstwo ze SJ

<< < (12/13) > >>

Tusia:

--- Cytat: Helleboris w 17 Lipiec, 2017, 01:45 ---Wszyscy wiedzieli co się dzieje w tym samochodzie. Dopiero jak ich przyłapano na pocałunkach

--- Koniec cytatu ---

Studiowali tam Biblię, przecież. Każda dobra odpowiedź była wieńczona pocałunkiem.  ;D

Sebastian:
kolejna rzecz która mnie dziwi - mąż założycielki wątku miał ponoć powiedzieć że nie ma sensu poświęcać czasu osobom które nie robią "postępów" w sensie nie przyjmują nauk organizacji.

Gdyby jej mąż stosował tę zasadę w życiu prywatnym to poświęciłby swój czas albo jakiejś ochrzczonej siostrze ze zboru albo jakiejś zainteresowanej którą doprowadziłby szybko i do chrztu i do urzędu USC.

nie twierdzę że założycielka wątku zmyśla (życie zaskakuje) ale że jej opowiadanie jest bardzo nieprawdopodobne w sensie że prawdopodobieństwo że tak się w życiu ułoży jest bardzo niskie

dziewiatka:

--- Cytat: KaiserSoze w 16 Lipiec, 2017, 11:55 ---Wybacz że wtrącę się w twój wątek, ale dostrzegam w nim pewne nieścisłości:

w91 1.7 strona 19 mówi coś przeciwnego:
SJ nie wykluczają za małżeństwo z innowiercą.

A w to po prostu nie wierzę :) Macie to na piśmie...?

Zapewne za wcześnie wyciągać wnioski ostateczne, ale ta historia na razie wygląda mi na zmyśloną... Oczywiście to tylko moja opinia i może się okazać, że nie mam racji.

--- Koniec cytatu ---
Oj Bosze co za głupoty,żaden starszy a tym bardziej NO nie ostałby się na przywileju gdyby zawarł związek tz. nie w panu.To jedno zastrzeżenie,drugie bardziej poważne ,brednie co do buntu i jego powodu .Moja pani żono nadzorcy obłędu świadkowie zawsze uważali ,że w gronie 144 tyś. znajdują się mężczyźni jak i kobiety.BO nie mogło napisać,że kobiety w Izraelu nie miały żadnych praw bo byłoby to sprzeczne z oficjalnym stanowiskiem towarzystwa ,od kiedy pamiętam zawsze mówiono,że biblia nie dyskryminuje kobiet,choc trudno w to uwierzyć.

Gorszyciel:

--- Cytat: dziewiatka w 20 Lipiec, 2017, 22:21 ---Oj Bosze co za głupoty,żaden starszy a tym bardziej NO nie ostałby się na przywileju gdyby zawarł związek tz. nie w panu

--- Koniec cytatu ---

Chyba, że byłby to członek CK :D

Sebastian:

--- Cytat: Gorszyciel w 21 Lipiec, 2017, 07:48 ---Chyba, że byłby to członek CK :D
--- Koniec cytatu ---
a teraz czekamy na nową rejestrację kolejnej pani która ogłosi że jest żoną członka Ciała Kierowniczego ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej