NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Kongres regionalny 2017 - pełne nagranie wideo z kongresu w Poznaniu

(1/4) > >>

M:
Podobnie jak co roku udostępniamy Wam pełne nagranie wideo z tegorocznych kongresów regionalnych pod hasłem "Nie poddawaj się!". W tym roku nagranie zostało wykonane w Poznaniu podczas kongresu w dniach 23-25 czerwca. Zapraszamy do oglądania.

Przewodniczącym kongresu jest Andrzej Liszewski, natomiast Daniel Kazuś z jest gościem z Biura Oddziału.

Kongres regionalny 2017 - nagranie wideo



gedeon:
Ja nie mam żadnych złudzeń, że to jest korporacja.
Słuchając ostatniego przemówienia w sesji popołudniowej w piątek, oniemiałem.
Przemówienie po tytułem "Dzięki czemu na pewno nie upadniemy" które wygłosił Daniel Kazuś, członek komitetu oddziału tej korporacji.
Posłuchajcie co mówca mówi w 2.58 minucie sesji.
Ano mówi, "że dobrze się wysilać,bierzemy udział w biegu o życie, dlatego dobrze że mamy osobistego trenera, jest nim Jehowa Bóg a aniołowie to kibice..........."
Skoro Jehowa to trener a aniołowie to kibice, to kto zatrudnił tego trenera, to jest jasne Zarząd klubu. Jaka role odgrywa trener taką jaka mu wyznaczy Zarząd klubu. Więc kim jest Jehowa, to proste trenerem zatrudnionym na potrzeby klubu sportowego.
Jest to herezja i bluźnierstwo, sprowadzanie Jehowy do pospolitej roli trenera pokazuje całkowicie zasady korporacyjne tej organizacji.

Helleboris:
Świadkowie są mistrzami błędów logicznych i absurdalnych porównań. Jeszcze jak byłam ŚJ to te porównania wydawały mi się co najmniej żenujące

Polinux:
Super robota... :) Dzieki za wstawke..

Ciekaw jestem czy z np Gdanska/Gdyni cos takiego sie uda zorganizowac.

M:

--- Cytat: gedeon w 06 Lipiec, 2017, 23:01 ---.
Przemówienie po tytułem "Dzięki czemu na pewno nie upadniemy" które wygłosił Daniel Kazuś, członek komitetu oddziału tej korporacji.
Posłuchajcie co mówca mówi w 2.58 minucie sesji.
Ano mówi, "że dobrze się wysilać,bierzemy udział w biegu o życie, dlatego dobrze że mamy osobistego trenera, jest nim Jehowa Bóg a aniołowie to kibice..........."

--- Koniec cytatu ---

Sprawdziłem w oficjalnym szkicu tego przemówienia i nie ma tam takiej wzmianki. Czyli Kazuś sam sobie wymyślił to porównanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej