BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

Mamo ....

(1/3) > >>

Stanisław Klocek:
Tygodnik ,,Nowodworski" zamieścił artykuł pod tytułem ,,Mamo, pomóż mi umrzeć", dotyczący traumy z bycia ŚJ. Przy okazji prostuję niewłaściwe zdanie Jej siostry pozostały w sekcie, podobnie jak i jej brat. Na prośbę Zofii prostuję, że jej syn, a zarazem brat córek, nigdy nie był Świadkiem Jehowy.

gangas:
 Jak dla mnie za bardzo po 'faktowemu' sporo może w tym prawdy ale trochę ... za mocna naciągane. Dla gawiedzi superakowej jak najbardziej dla co bardziej dociekliwych zbyt lakoniczne. Ale niech se bedzie ;) ;)

Stanisław Klocek:

--- Cytat: gangas w 17 Czerwiec, 2017, 15:29 --- ... za mocna naciągane.
--- Koniec cytatu ---
Wszystko możliwe, ale przypuszczeniami nie można sugerować, że tam dużo kłamstwa. Moje motto, to szczera konfrontacja. Budzi podejrzenie jeśli ktoś podważa, a nie chce wyjaśnić bezpośrednich sprzeczności w bezpośredniej merytorycznej jawności. Chociaż mam dużo zastrzeżeń do pouczeń Biblii, to jednak niektóre uważam za wartościowe jak np. to, że naciągacze nie chcą się ujawniać. Ja 3:19-20. Zofia się ujawnia, co powinno nieść pewne zaufanie. Pytam się, czy ukrywającym mamy ufać? Dla uzupełnienia i przypomnienia Utrapienia życiowe (YT 6 min.) Zofii.

Tazła:
   Prosty, schorowany, doświadczony przez życie człowiek, mówi to co czuje, jak myśli, skacze po temacie, a raczej po swoim życiu. Widać, że targa nią żal i ból, trudno oczekiwać porywającego wywiadu.
Może i sam słuchający celowo nic nie zmieniał, aby wyszło wiarygodnie, by nikt nie zarzucił upiększania lub podkręcania tematu.

gedeon:

--- Cytat: Tazła w 17 Czerwiec, 2017, 18:47 ---   Prosty, schorowany, doświadczony przez życie człowiek, mówi to co czuje, jak myśli, skacze po temacie, a raczej po swoim życiu. Widać, że targa nią żal i ból, trudno oczekiwać porywającego wywiadu.
Może i sam słuchający celowo nic nie zmieniał, aby wyszło wiarygodnie, by nikt nie zarzucił upiększania lub podkręcania tematu.

--- Koniec cytatu ---

Znam Zosię i jej historię od paru lat, to co opisała jest niezaprzeczalnym faktem. Powiem więcej to co zostało opisane to mały skrawek tego co przechodzi Zosia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej