Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Publikacje z kongresów 2017  (Przeczytany 11244 razy)

Offline Lisek

Odp: Publikacje z kongresów 2017
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Sierpień, 2017, 23:10 »
Nie... mam kongres w ostatnim terminir


Offline zawsze letni

Odp: Publikacje z kongresów 2017
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Sierpień, 2017, 14:57 »
A ja będąc  ̶n̶a̶   przy kongresie w Płocku otrzymałem książkę Włodzimierz Bednarski - Armagedon w 1975 roku  "możliwy" czy "prawdopodobny" ? Jeden z nadzorców tego zgromadzenia osobiście wręczał. Ciekawa pozycja, ale nie wiem, który to nr katalogowy.  Mogę powtórzyć za rzecznikiem proszę na str. jw.org
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Publikacje z kongresów 2017
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Sierpień, 2017, 15:16 »
Czemu tak wszyscy czekają na szara Biblię ??? Podejrzewam ze jest jeszcze gorsza niż ta stara wersja

Wielu Świadków na obliczu ziemi łyknęło szarą biblię zredukowaną pod względem słów o 30%  :o

Niech no tylko przyjdzie do Polski ta ATRAPA BIBLII to się dopiero będzie działo HO HO  :P

Roszada już przebiera nogami na myśl o otrzymaniu tej książeczki  :)

Będzie od razu w pierwszym roku dodatkowy minusowy punkcik do rocznika  8-)

Ci z Warwick to najchętniej by zmniejszyli Biblię do wielkości ,,Janko Muzykant" albo ,,Łysek z pokładu Idy" i w treści zawarli 1000 razy słowo LOJALNOŚĆ 1000 razy JEHOWA oraz wg lini rodowej Lett i Moris byli by potomkami Króla Dawida  ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień, 2017, 15:19 wysłana przez Efektmotyla »


Offline Izaaa

Odp: Publikacje z kongresów 2017
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Sierpień, 2017, 14:19 »
W sumie nawet było by ciekawe przejrzeć ta Biblię i porównać co zmienili... mieszkam w uk może ktoś ma możliwość zamówienia tak aby później nikt nie nachodził...


Offline Lisek

Odp: Publikacje z kongresów 2017
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Sierpień, 2017, 23:53 »
W sumie nawet było by ciekawe przejrzeć ta Biblię i porównać co zmienili... mieszkam w uk może ktoś ma możliwość zamówienia tak aby później nikt nie nachodził...
W aplikacji jw library lub na stronie jw.org masz dostępną zrewidowaną wersję angielską. Bez angażowania kogokolwiek :)