NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

List - publiczne odczytywanie materiału do studium na zebraniach

(1/5) > >>

KaiserSoze:
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.
Link do omawianego listu: https://wtsarchive.com/letter/20170514-e_public-reading-of-study-material-at-congregation-meetings

Tazła:

--- Cytat: KaiserSoze w 16 Maj, 2017, 19:01 ---
A tak na poważnie - naprawdę nie ma ważniejszych tematów w WTS?

--- Koniec cytatu ---

  Są, ale lepiej udawać, że ich nie ma.  A poświęcając uwagę cytatom, pokazują jacy są skrupulatni i dokładni oraz najważniejsze, są świadomi swojej omylności. To taki myk, aby później nikt nie zarzucił wprowadzania w błąd.

Roszada:
A gdzie jakaś swoboda dla prowadzących zebrania? :-\

Najlepiej z taśmy puszczać studium z Warwick i wszystko będzie prostsze. ;D

Overthinker:
Zajmują się pierdołami zamiast skupić się na czymś istotnym, byle sprawiać wrażenie że coś się dzieje. Rydwan powinien przecież mknąć do przodu w zawrotnym tempie!  ;)

Co do czytania na zebraniach, lektor nie może(!) używać papierowych publikacji ponieważ najbardziej aktualne są wersje elektroniczne. Obserwujemy więc sytuację, gdzie zmiany w doktrynach są wprowadzane wraz z aktualizacją wersji elektronicznej, a lektor musi za własne pieniądze kupić tablet do czytania.

Zdarza się, że w aktualnie studiowanej książce "Królestwo Boże Panuje", zmienione jest i pół akapitu. Lektor czyta swoje, a używający książek swoje.

Trinity:

NAPRAWDĘ?
na papierze jest co innego a brat w tablecie czyta co innego w tej książce?
ja jej nie dostałam bo brakło na kongresie
szczęka mi opadła

a jest podany argument DLACZEGO nie powinno się teraz odczytywać przypisów?
przez 20 lat było cacy a teraz jest be?
ha ja jeszcze pamiętam jak przypisów się nie odczytywało - odczytywało - i znów się nie odczytuje
rydwan pędzi aż można dostać choroby lokomocyjnej

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej