BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

Czy to nie groźba karalna?

(1/5) > >>

Lunkaa:
Zastanawiam się nad kwestią, że tylko ŚJ będą żyć (no ewentualnie zainteresowani etc) w raju na ziemi, chodzą i głoszą (dosłownie lub między wierszami) że prawi (Śj) przeżyją Armagedon a wszyscy inni  umrą. Tych co nie należą do organizacji nazywają nieprawymi i skazują na śmierć (duchową, ale jednak śmierć) .
Czy to nie jest karalne w świetle prawa?
Jakiś czas temu były u mńie świadkowe po zakończonym studium z pytaniem co dalej..
Po czym jedna z nich powiedziała, że gra toczy się o moje życie. Trochę mocno mnie to zbulwersowało i poczułam duży niesmak do jej osoby . Bo jakim prawem jakaś kobieta ma decydować o moim życiu lub śmierci?

Nie żebym chciała komuś wytoczyć sprawę w sądzie, nie. Chodzi mi o to czy prawo jakoś reguluje tego typu groźby i zastraszanie.

Gorszyciel:
No nie żartuj. To nie jest groźba karalna. Myślę, że sędzia wyśmiałby taki wniosek, gdyby wpłynął :D

Efektmotyla:
Lunkaa ta groźba jest karalna pod warunkiem że to ty im wymierzysz tą karę  :)

Proponuję zaprosić miłych głosicieli na kolejne spotkanie i jak się rozmoszczą w twoim domu i do ust przytkają kubki z gorącą herbatką to zadaj pytanie o:

1.)ONZ
2.)Pedofilie
3.)Rozbite małżeństwa.
4.)Rok 1975
5.)Omylność nieomylność + bezwzględne posłuszństwo
6-10 ułóż sobie sama

Jeśli kara ma być dotkliwa to nagraj to ukrytą kamerą i wrzuć na YouTube bo masz do tego prawo  8-)

Dorkas:
Motylu Ty to tak z grubej rury , przecież więcej nie przyjdą :D
Proponuję obejrzeć film "Podzielone światy" i zapytać czy to prawda , że tak traktują wykluczonych?
Czy chrzczą dzieci?  ja usłyszałam , że to SPORADYCZE przypadki !!! pomimo , że kilkakrotnie zapytałam ,czy to nie prawda , że chrzczą 12 , 13 letnie dzieci usłyszałam , że to nie prawda a film kłamie. Tu można byc juz przygotowanym i wyciągnąć literaturę i wykazać , że  jednak kłamią

Efektmotyla:

--- Cytat: Dorkas w 14 Maj, 2017, 22:19 ---Motylu Ty to tak z grubej rury , przecież więcej nie przyjdą :D


--- Koniec cytatu ---

Zatem 2 pieczenie przy jednym ogniu  :)  Mniam Mniam  :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej