FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017

<< < (97/97)

tomek_s:

--- Cytat: Gremczak w 20 Sierpień, 2017, 22:14 ---To ja miałem rozmowę jakiś czas temu z byłym okręgowym ... Ale posadka, lekka kasa ,obiadki szacunek ,autko, władza. Gdzie będzie miał lepiej. Do emeryturki dociągnie.

--- Koniec cytatu ---

Emeryturka z Warwick?

Czy pracuje zawodowo i płaci składki w Polsce?

janeczek:
No zakonnikom Jehowy nie dał byś tomek emerytury co uwierzyłeś że śj nie mają duchowienistwa,mają takie same prawa jak każdy duchowny kasy to WTS nigdy nie odmuwi jak dają zakonnikon i duchownym to takich powołają żeby z funduszu kościelnego kasa płyneła

Gorszyciel:

--- Cytat: Gremczak w 20 Sierpień, 2017, 22:14 ---To ja miałem rozmowę jakiś czas temu z byłym okręgowym ,obecnie obwodowy , wziąłem go trochę pod pic i na bank jestem pewny,że w to nie wierzy.Ale posadka, lekka kasa ,obiadki szacunek ,autko, władza. Gdzie będzie miał lepiej. Do emeryturki dociągnie.

--- Koniec cytatu ---

Skąd ta pewność? Może on też wziął Cię pod pic :P

Gremczak:

--- Cytat: Gorszyciel w 21 Sierpień, 2017, 08:00 ---Skąd ta pewność? Może on też wziął Cię pod pic :P

--- Koniec cytatu ---
On mnie nie musiał brać pod pic ja mu sam dałem odczuć ,że w te bajki nie wierzę.

Gorszyciel:

--- Cytat: Gremczak w 21 Sierpień, 2017, 08:13 ---On mnie nie musiał brać pod pic ja mu sam dałem odczuć ,że w te bajki nie wierzę.

--- Koniec cytatu ---

No i dlatego powiedział Ci coś, co chciałeś usłyszeć. Skąd pewność, że on w to nie wierzy?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej