DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Majowy Broadcasting 2017r.

(1/12) > >>

DonnieDarkoJG:
Witam wszystkich masochistów.
Majowy program pozwolę sobie omówić skrótowo.
Po prostu drugi raz nie dam rady tego przejrzeć.
Więc dalsze perełki umieszczajcie w komentarzach, a tych skarbów trochę jest.Niestety..

Myśl przewodnia to przypomnienia od Jehowy.

Przewodniczący pokazuje i objaśnia jak studiować biblię i podaje wzor, jak zapisywać ciekawe myśli na marginesie własnych egzemplarzy do studium.
Pierwszy wniosek : wierni traktowani jak debile których trzeba prowadzić za rączkę..
Drugi wniosek: spadek statystyk drukowanych Biblii? (Wyraźne zaznaczenie że powinno się posiadać więcej niż jedną Biblię  :o)

Wcześniej zobaczyliśmy historię małej dziewczynki z jaskrą.
Wzór rodziny do naśladowania i inne ochy..
Obraz i słowa które ukazały tą świętą rodzinę..skłaniają mnie do wniosku,że pedofilia to nie jedyna rzecz którą krzywdzi się dzieci w szponach JW.ORG..
Obietnicę o głaskaniu tygryska w raju usłyszałem chyba 3 razy..To co ciśnie się na usta..

Wideoklip o wyborze czy pójść na wigilię zakładową?
Szczyt manipulacji i naginania faktów.
Bo przecież w KAZDEJ FIRMIE na wigili i innym spotkaniu piją i gwałcą.
Wykonanie i ogólne odczucie gorsze niż po obejrzeniu na YouTube klipu POKA SOWE..

Aplikacja JW.ORG
Oczywiste że jest zajeb...a
Poświadczają to wywiady z 3ma programistami którzy nie widzą żadnych wad swojego tworu.
Podczas wywiadu prowadzący to istny mistrz żartów wszelakich..
Ciekawe słowa wypowiada 3 pytany który mówi, że żaden projek nie zaczyna być realizowany bez zgody niewolnika.Prowadzący potwierdza,że to najlepsza droga postępowania.
Osobiście jestem porażony jego skromnością.

Możliwość zrobienia notatek w aplikacji.
Oczywiste, że jest to zajeb...te.
Kolejny filmik propagandowy i określenie wprowadzenia nowej funkcji jeszcze w maju!
(Nie mogę się doczekać! )

Kulisy powstawania filmów.
Nudy..i frazes że bez Jah nie dałoby się zrobić takich produkcji..(Hollywood musi mieć chody u Jah..)

Trailer nowej produkcji na kongresy 2017 o żonie Lota..taki syf że nic nie napiszę bo nie chcę czytać tego posta na cmentarzu.

Pozdrowienia z Indii.

Koniec..

Pamiętajcie oglądacie na swoją odpowiedzialność.

M:
Eh, uprzedziłeś mnie ;D. Pozwolę sobie wstawić odnośniki czasowe do Twojego postu później żeby łatwo było odnaleźć fragmenty o których mowa.

Dla mnie prawdziwym festiwalem żenady było spuszczanie się nad aplikacją JW Library (i kryptoreklama iPadów): https://tv.wtsarchive.com/jwb/201705-P/36:41

A szczególnie jak powiedział ludkom że przed nimi jest wczesna wersja aplikacji z, uwaga... NOTATKAMI. I ich reakcja (linkuję wersję angielską bo tam to lepiej słychać): https://tv.wtsarchive.com/jwb/201705-E/37:13

Swoją drogą ja notatki miałem już na swoim tablecie jakieś 6-7 lat temu. Tyle czasu zajęło im dodanie tej funkcji do swojej aplikacji, a robią z tego takie halo jakby co najmniej wynaleźli lek na raka.

PS. Swoją drogą pobrałem dziś tę wspaniałą aplikację. Otworzyłem ją, kliknąłem na coś, pojawiło się jakieś popsute okienko i aplikacja się zawiesiła ;D. Pic rel:

Lucyfer:
Donnie... przekonałeś mnie. Została mi 1/3 butelki whisky, więc znieczulenie mraśne mam na seans... od 3 miesięcy chyba nie oglądałem tego jakże cennego programu duchowego, ale dziś obejrzę, z racji tego, że jutro mogę to odpokutować...
Dzieciak z jaskrą? Ciekawe czy mnie zbuduje do tego stopnia, że zacznę się modlić za Niewolnika...
Trzymajcie kciuki żeby piekło nie zgasło po tym co zobaczę...
AVE wam wszystkim. 8-)

KaiserSoze:

--- Cytat: M w 02 Maj, 2017, 11:32 ---Dla mnie prawdziwym festiwalem żenady było spuszczanie się nad aplikacją JW Library (i kryptoreklama iPadów): https://tv.wtsarchive.com/jwb/201705-P/36:41

A szczególnie jak powiedział ludkom że przed nimi jest wczesna wersja aplikacji z, uwaga... NOTATKAMI. I ich reakcja (linkuję wersję angielską bo tam to lepiej słychać): https://tv.wtsarchive.com/jwb/201705-E/37:13

--- Koniec cytatu ---

Dobrze że ostrzegłeś, bo bym zwrócił śniadanie, słuchając tych zachwytów.
Wg mnie najważniejszy moment w całym filmie to ten, gdy kobitka nie wytrzymuje i spogląda w kamerę :D

ihtis:
Uważny obserwator, zauważy, że przy tej rozmowie, w tajemniczy sposób ludzie kolor skóry zmieniają jeszcze. Ile tam w sumie osób siedziało? ha ha

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej