Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: przywitanie  (Przeczytany 4939 razy)

Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: przywitanie
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Kwiecień, 2018, 23:05 »
Witaj miłośniczko leczących duszę zwierząt:-)
Czytałaś pewnie słowa jednej z uczestniczek - zakładam, że zaglądasz tu od dawna - o tym, iż forum wciąga? :-)
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline HARNAŚ

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Kwiecień, 2018, 08:26 »
Lubuskie wita , rozgość się zapewne masz większe doświadczenia z Organizacji niż dziesięciu nas tu w kupie  ;) jakkolwiek to brzmi. :)


Offline dezet70

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Kwiecień, 2018, 09:02 »
Pozdrowienia z Torunia  :)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: przywitanie
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Kwiecień, 2018, 10:43 »
Dziękuję za miłe przyjęcie. To jest kotek, a ja jestem kobietą po przejściach (kilkadziesiąt lat u ŚJ). Czuję się jak ten mały kotek we wrogim świecie ;)
[/quote

Pyszczek tego kiciusia wiele mówi o Tobie, ten kotek naprawdę się boi, tego co nowe. Jesteś we właściwym miejscu.
Pozdrawiam :)


Offline fragola

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Kwiecień, 2018, 17:23 »
Dziękuję wszystkim. Może byłoby dużo do napisania, ale szkoda więcej czasu na wzajemne dołowanie się. Organizacja już poza mną od jakichś dwóch lat i dobrze mi z tym  ;) Szkoda tylko tych 20 lat i kilku miesięcy. Byłam w wyjątkowo zaściankowym i fanatycznym zborze, ale też dłuższy pobyt za granicą pozwalał oddychać. To tak pokrótce. Miło tu być, chociaż tematy też czasem ciężkie...


Offline Lechita

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Kwiecień, 2018, 13:32 »
Witaj fragola!

Bardzo lubię koty, kociarz ze mnie ;D Cieszę się, że zagościłaś na forum.
Mam podobny staż w "jedynej prawdziwej", na szczęście już poza :)
Mój były zbór należy chyba do najbardziej zabetonowanych w Polsce.  Czyżbyś wywodziła się z niego? :)
Miłego pobytu na forum , może coś więcej napiszesz o sobie?

Serdecznie pozdrawiam  - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline fragola

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Kwiecień, 2018, 20:34 »
Witaj Lechita. Zbór raczej nie ten sam, gdyż z mojego ostatnio nikt nie odszedł tzn. się nie odłączył tylko wymiera naturalnie. Ale takich gett jest jak widać więcej i pewno wielu chciałoby z nich uciec , ale nie może z powodu więzów (rodzinnych) lub się boi.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 009
  • Polubień: 8494
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: przywitanie
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Kwiecień, 2018, 01:14 »
Witaj-FRAGOLA

Dołączyłaś do Naszej  RODZINKI ''Odstęp czuchów" - radosna z Nas gromadka
Zadomowisz się niedługo z NAMI, będzie gwarno i wesoło
Awatar bardzo milusiński, lubię rożnego rodzaju zwierzątka, sam mam Zizi - kanarka (chociaż to nie zwierzątko)

                  (\_/)
                  (''o'')
                  ('')('') 


Offline Lechita

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Kwiecień, 2018, 16:56 »
Witaj Lechita. Zbór raczej nie ten sam, gdyż z mojego ostatnio nikt nie odszedł tzn. się nie odłączył tylko wymiera naturalnie. Ale takich gett jest jak widać więcej i pewno wielu chciałoby z nich uciec , ale nie może z powodu więzów (rodzinnych) lub się boi.

Witam!
Pewnie tak, jam z lubuskiego rodem  ;) 
Zbór w moim małym miasteczku jest mocno zabetonowany, a przynajmniej takie stwarza wrażenie.
Co tak naprawdę siedzi w umysłach ludzi, tego nie wiem. Mogę mieć jedynie nadzieję, że swoim odejściem i poinformowaniem o powodach odejścia moich "przyjaciół" zborowych udało mi się przemycić sporo informacji, a że plotkarstwo w zborze to "sport narodowy" Sj-tów, więc mogę podejżewać iż wieści się szerzą  :)
W każdym razie dla miejscowych ŚJ jestem na drugim miejscu czarnej listy wrogów zaraz po szatanie  ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Estera

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Kwiecień, 2018, 18:56 »
Dzień Dobry!
   fragola.
   Witaj z tym swoim fantazyjnym awatarem.
   Gdzieś mi umknęłaś, że się z Tobą nie przywitałam, więc nadrabiam tę lukę.
   Witam Cię serdecznie.

   A co do czasu w tej sekcie, to ciesz się, że to tylko 20 lat, a nie trzy razy po 20, bo i tacy są.
   A koteczek z awatara to Twój? Czy pożyczony do zdjęcionka?
   Pozdrawiam.
   :D
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień, 2018, 18:59 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline fragola

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Maj, 2018, 08:20 »
Witaj Estero!
Zdecydowanie cieszę się, że to "tylko 20 lat", masz rację mogłoby być dużo gorzej, ale czytając Biblię nie w przekładzie tzw."nowego światła" oczy się otwierają i Duch zaczyna działać. Pozdrawiam Cię serdecznie. Kotek oczywiście mój, ale teraz już duży i silny. 

Czołem Lechita!
Mój zbór bardziej na południowy zachód, ale też twierdzą, że opętanie przez wroga PRAWDZIWEJ ORGANIZACJI BOŻEJ mnie dotknęło :-\. Pozdrawiam.   


Offline salvat

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Maj, 2018, 19:55 »


Cześć. Mi tak się kojarzy twój nick.
Witamy i czekamy na więcej z Twojej strony :)
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Proctor

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Maj, 2018, 11:32 »
Cześć Fragola. Po Twoim wpisie policzyłem i wyszło mi że tkwie w Orgu 35 lat. Cholera kiepsko.


Offline Agnesja

Odp: przywitanie
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Maj, 2018, 13:21 »
Witaj   Fragola z Włoskiego Truskawka .
 Dziel się z nami doświadczeniami ,aby inni którzy nas odwiedzają jako goście mogli otworzyć oczy. Pozdrawiam i fajnie że jesteś na forum z nami.
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży