BIBLIOTEKA > KRONIKA WETERANA

Zakaz dzialaności w Rosji

<< < (3/3)

Trinity:
sale są już zamknięte banderolami,  bracia mają się spotykać po 15 osób w domu. opowiadałm mi znajomy który ma rodzine w matuszce.
będzie jak dawniej kawka herbatka wódeczka.
swoją drogą co państwo rosyjskie zrobi z tymi nieruchomościami?
rozpisze przetarg?
może bracia króla posprzedają swoje roleksy i sie złożą na wykup?

Baran:


--- Cytuj ---3) Wskazówki organizacji Jehowy, od których będzie zależało nasze życie, według ludzkiej oceny mogą się wtedy wydać niepraktyczne. Wszyscy musimy być gotowi usłuchać każdego polecenia, jakie otrzymamy, bez względu na to, czy z naszego lub strategicznego punktu widzenia będzie ono rozsądne, czy też nie. 4) Teraz jest czas, żeby ci, którzy pokładają ufność w świeckim wykształceniu, dobrach materialnych albo ludzkich instytucjach, zmienili swój sposób myślenia.”     
--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Brat Jaracz w 25 Kwiecień, 2017, 09:41 ---I to mnie właśnie niepokoi. A później się dziwią, że ktoś im zarzuca ekstremizm... A może przyjdzie zalecenie, żeby sprzedać swoje nieruchomości, przekazać kasę na konto centrali i przenieść się na farmę Warwick? Na razie wydaje się to niedorzeczne, ale... patrz: punkt 3. A może CK zarządzi przebierankę w pasy Szahida? Absurd? Patrz: punkt 3...

--- Koniec cytatu ---


Widzę że zakaz działalności w Rosji na pewno podniósł agresję wśród szeregowych Świadków Jehowy.
Czyli:
"Bóg cię osądzi"
"Ty upadły człowieku Wraca świnia do wymiocin swoich"
"Nasze dzieci są pod najlepszą opieką wychowane według wytycznych Jehowy"
"Krzyk rozpaczy to ty wydasz już niedługo"
"Oszczerco szalejesz"
"Ogłaszamy wyroki Jehowy"
"Jeśli Cię można nazwać człowiekiem, z takim zachowaniem jesteś niebezpieczny dla samego siebie"

Ręce opadają, boję się teraz z dzieckiem pójść na sale Królestwa.  ;) Spotkam tam takich i jeszcze wbiją mi z uśmiechem na twarzy nóż w plecy, za odstępstwo.  ;) No może to głupi żart. Jeszcze nie teraz, ale tuż przed Armagedonem? Ktoś te ich wyroki musi wykonać.
Do czego to doprowadzi?
















M:
"Pokojowy lud Boży".

Brat Jaracz:
Powinni popracować nad formami wypowiedzi, zwłaszcza nad gramatyką i interpunkcją, bo przynoszą ujmę Jehowie :D Nad wartościami merytorycznymi tego bełkotu nie ma sensu się rozwodzić...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej