Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wita Was Poziomka.  (Przeczytany 5399 razy)

Offline Exodus

Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Styczeń, 2017, 22:58 »
A ja - to gips ?
 Ja także Cię witam Poziomko. Ciepło i serdecznie.  :)
Ja także nie czuję do nich nienawiści. Bardziej żal , że nie używają dwóch półkul mózgowych tylko jedną i w dodatku nie w całości.


Offline Salome

Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Styczeń, 2017, 23:12 »
Witaj Poziomka, ja też nie mam w nienawiści braci i sióstr, którzy zostali w korpo.
De facto, bardzo mi ich żal. W szczególności tych, którzy zrezygnowali z wykształcenia, dobrej posady, małżeństwa lub posiadania dzieci, żeby przysłużyć się Bogu (czytaj -organizacji).
 
Niektórzy być może za jakiś czas się przebudzą.

I co wtedy?  :-\

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline viola

Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Styczeń, 2017, 12:52 »
witaj Poziomka :) :) i czuj sie tu dobrze nie jest latwo pogodzic sie z ta prawda o przwdzie trzeba czasu az czlowiek sie odtruje :)pozdrawiam Cie bardzo serdecznie


Offline salvat

Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Styczeń, 2017, 13:43 »
Poziomki lepsze od truskawek :)
Witamy na forum, z którego dowiesz się więcej o Prawdzie niż przez ostatnia dekadę będąc w zborze.
Korzystaj, komentuj,ale  bądź ostrożna - z innych wątków dowiesz się dlaczego.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


GROM

  • Gość
Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Styczeń, 2017, 15:29 »
Witaj Poziomko  :-) .Ja też nie czuję nienawiści do braci ale tych co są w zarządzie osobiście bym zlikwidował bez wyrzutów sumienia bo to ścierwa działające z premedytacją ...  >:( Do zwykłych braci nie można mieć żalu bo szczerze wierzą w te korporacyjne bzdury, a wielu z nich pomogło mi się  wyrwać z piekła w jakim żyłem wcześniej.

                                                                        Pozdro !
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń, 2017, 15:32 wysłana przez GROM »


Offline Lechita

Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Styczeń, 2017, 16:10 »
Hej Poziomko !
Ależ smakowity nick  :D

Bardzo miło, że zdecydowałaś się zarejestrować na forum. Mam nadzieję, że będziesz się dzielić ze wszystkim swymi doświadczeniami, wiedzą i przemyśleniami. Czerp mocno z forum dla swego pożytku.

Serdecznie pozdrawiam!  :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Poziomka

Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Styczeń, 2017, 16:42 »
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie. :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 19:54 »
 Poziomka, a czy ten Twój awatar jest przypadkowy, czy już go wcześniej używałaś ( w innych miejscach) ?
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Vida

Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 20:18 »
Bardzo się cieszę z kolejnej nowej osoby! Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale jak przychodzi ktoś nowy, to zawsze też myślę sobie - ojeej, a może spotkaliśmy się już kiedyś na jakimś zebraniu lub zgromadzeniu, może to ktoś kogo kiedyś dobrze znałam? - to takie ekscytujące ;D Witaj  ;)


Offline Antyorganizacja

Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 20:49 »
No hej :D
pozdrawiam, już Cię lubię :D jakoś miło piszesz :p
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość..."


Offline Poziomka

Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 20:50 »
Halo, Vida i Antyorganizacja, ale ja post o przywitaniu napisałam już chyba z 3 miesiące temu ;)

Tazła, awatar przypadkowy z portalu Pixabay, nie używałam go nigdzie indziej :) a czemu pytasz?
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień, 2017, 21:00 wysłana przez Poziomka »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Wita Was Poziomka.
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Kwiecień, 2017, 21:44 »


Tazła, awatar przypadkowy z portalu Pixabay, nie używałam go nigdzie indziej :) a czemu pytasz?

 W innym miejscu była osoba czynna w organizacji, miała taki sam. Pomyślałam że jej się odwidziało. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).