BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

ŚJ-próba blokowania sledztwa w UK

(1/3) > >>

Fantom:
ŚJ w UK,a konkretnie w Manchesterze,starali się zablokować śledztwo w sprawie naduzyć seksualnych w ich Organizacji Charytatywnej(ŚJ).Próbowali podnośić argument,że wygląda to na dyskryminację religijną.
 Trwają przepychanki.Sprawa jest w toku.Sąd nie chce odpuścić.

https://www.theguardian.com/world/2017/apr/04/jehovahs-witnesses-congregations-efforts-to-block-inquiry-squashed

Startek:
Miejmy nadzieję że i UK dobiorą się WTSowi do tyłka . Czy to już zaczyna się wielki ucisk dla organizacji . Może trzeba już im puszczać filmiki jak zbudować schron .

Efektmotyla:

--- Cytat: Startek w 12 Kwiecień, 2017, 14:07 ---Miejmy nadzieję że i UK dobiorą się WTSowi do tyłka . Czy to już zaczyna się wielki ucisk dla organizacji . Może trzeba już im puszczać filmiki jak zbudować schron .

--- Koniec cytatu ---
Wielki ucisk DOLARÓW WTS JUŻ NASTAŁ a to boli bezduszne istoty bardziej niż ucisk za ja..a  8-)

Estera:

--- Cytat: Efektmotyla w 12 Kwiecień, 2017, 15:24 ---Wielki ucisk DOLARÓW WTS JUŻ NASTAŁ a to boli bezduszne istoty bardziej niż ucisk za ja..a  8-)

--- Koniec cytatu ---
  Trochę ciasno się WTS-owi robi, w niektórych rejonach świata.
  Wszędzie zaczynają ich "przypiekać".
  Zapominają o tak szumnie głoszonej zasadzie.
  Że prędzej czy później, przyjdzie ponieść konsekwencje swoich czynów.

Brat Jaracz:

--- Cytat: Startek w 12 Kwiecień, 2017, 14:07 ---Czy to już zaczyna się wielki ucisk dla organizacji . Może trzeba już im puszczać filmiki jak zbudować schron .

--- Koniec cytatu ---
Pisałem o tym wcześniej: niepotrzebnie tracą energię na kopanie się z koniem, czyli pisanie listów do Putina. Ta sprawa już i tak jest raczej na pewno przegrana, a poza tym Rosja to stan umysłu. Ja miejscu centrali bardziej byłbym zaniepokojony "wielkim uciskiem" na Zachodzie, bo tutaj już odpadają pewne argumenty.
Coś mi się zdaje, że niebawem wzrośnie liczba odsłon kultowego już niemal filmu piwnicznego/bunkrowego na "brodkaście" :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej