FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Manifestacja - reakcje Świadków Jehowy i ich sympatyków

(1/15) > >>

zszokowana:
Z całym szacunkiem to co tu wypisujecie jest chore dla mnie. Nie jestem świadkiem Ale podziwiam swiadkow Jehowy. To jedyna organizacja na świecie żyjąca zgodnie z biblią. Podziwiam ich za wytrwałość i pracę nad sobą za to ze stwórca i rodzona jest u nich na pierwszym miejscu. Poza świadkami Jehowy nie ma na świecie ludzi którzy są prawdomowni szanują innych nawet jak im to nie ma rękę nie potepiaja mikogo nie kradna nie zabijaja nie wyludzaja pieniedzy bo nie są materialistami . To bardzo przykre że moi rodacy dają się ponieść szatanskiemu duchowi brak mi słów jest mi wstyd za to ze jestem polka . Jestem była katoliczka i wiem ze księża kłamią oszukują dlaczego przeciw nim nie ma manifestacji jak dowiedziałam się ze cesarz rzymski Konstantyn jest założycielem religii rzymsko katolickiej i mało zawału nie dostałam. Kłania tu się historia ludzie znający historię kościoła katolickiego wiedzą że ta religia została stworzona na doborze nicejskim w 325 r wiedzą że Piotr apostoł nigdy nie był w Rzymie wiedzą że cesarz rzymski narzucil prymat Rzymu na inne religie i ustanowił tzw stolicę Piotrową. Poczytajcie to sami zobaczycie. Świadkowie to wspaniali ludzie jedyni uczciwi na świecie. Wiem co mówię jest wiele rodzin które szukajac pomocy do sprzatania piszą w ogłoszeniach chętnie zatrudnię świadka Jehowy a dlaczego ?????? Logiczne !!!!!!!! Bo są uczciwi !!!! Wstyd mi że jestem polka przez takich ludzi jak wy ! Dla mnie to rasizm i nietolerancja robicie to samo co robil hitler i stalin nic sie od nich nie roznicie. Nikt ze swiadkow których w życiu spotkałam nie skrytykował mnie za to ze żyje bez ślubu. Szanują mnie i moje zasady i wybory. Czy was stać na to by żyć zgodnie z tym co mówi biblia???? To jest trudne ! A oni żyją właśnie tak dokładnie ze słowami słowa Bożego.
gedeon:temat pozostanie na świadectwo głupoty i wypranego umysłu autora.

Gorszyciel:

--- Cytat: zszokowana w 23 Marzec, 2017, 16:51 ---Nikt ze swiadkow których w życiu spotkałam nie skrytykował mnie za to ze żyje bez ślubu. Szanują mnie i moje zasady i wybory.

--- Koniec cytatu ---

Gdybyś była ŚJ to też sądzisz, że nikt by Cię za to nie krytykował?

M:

--- Cytat: zszokowana w 23 Marzec, 2017, 16:51 ---rodzina jest u nich na pierwszym miejscu

--- Koniec cytatu ---

Na pierwszym miejscu jest u nich organizacja. Potem ewentualnie Bóg. Na końcu rodzina. I rodzina owo miejsce traci w momencie, w którym odchodzi z organizacji.


--- Cytat: zszokowana w 23 Marzec, 2017, 16:51 ---Poza świadkami Jehowy nie ma na świecie ludzi którzy są prawdomowni szanują innych nawet jak im to nie ma rękę nie potepiaja mikogo

--- Koniec cytatu ---

No to pojechałaś... Szczególnie z tym szanowaniem innych. Bo Ty zwyzywałaś mnie prywatnie i nas tu publicznie od hitlerów i stalinów, a Świadkowie Jehowy potrafią używać dużo mniej wyrafinowanego słownictwa w stosunku do osób, które nie zgadzają się z ich poglądami :).

Dietrich:

--- Cytat: zszokowana w 23 Marzec, 2017, 16:51 --- Poza świadkami Jehowy nie ma na świecie ludzi którzy są prawdomowni szanują innych nawet jak im to nie ma rękę nie potepiaja mikogo nie kradna nie zabijaja nie wyludzaja pieniedzy bo nie są materialistami .

--- Koniec cytatu ---

Zejdź na ziemię.

listonosz:
Droga Pani Zszokowana !  Po  Pani wpisie mozna sie zorientowac , ze jest Pani na  wczesnym etapie zetkniecia sie z organizacja  swiadkow Jehowy . Jest Pani tzw. zainteresowana . W zwiazku z tym trudno jest Pani ocenic ta spolecznosc od srodka . To co Pani teraz zauwaza  to fasada tej organizacji .  Zachecam , aby Pani podeszla racjonalnie do tematu i badala wszystkie za i przeciw .
To jest tak samo , jak z zakupem jakiegos towaru , powiedzmy  nowej pralki . Nie byloby rozsadnie polegac  TYLKO  na opini producenta co do jakosci wyrobu.
Dobrze jest zbadac rowniez opinie innych uzytkownikow .
Wiekszosc z nas , na tym forum , ma za soba  - nascie  a nawet  -dziesiat lat  "uzywania" produktu pod nazwa " Organizacja  SJ " i znamy jej slabe i mocne strony .
Chetnie  pomozemy  Pani  w  wyrobieniu sobie opinii na temat tej spolecznosci .  Pozdrowienia  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej