Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dobry dowcip  (Przeczytany 35995 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #180 dnia: 02 Listopad, 2022, 17:24 »
(mtg):
Czytając o wnusiu i monopolowym - tak się uśmiałem, że się ''posjusiałem'' - powaliłeś mnie - SUPER  :)
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad, 2022, 17:27 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Estera

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #181 dnia: 20 Listopad, 2022, 23:44 »

        Do szkoły nauki jazdy przychodzi schorowany staruszek:

      - Dzień dobry :)
        Chciałem zrobić prawo jazdy na autobus.
      - A dlaczego tak późno pan się zdecydował?
      - Lekarz mi kazał, byłem u niego żeby przedłużyć prawo jazdy na mojego malucha.
        A on powiedział, że w tym wieku to lepiej jeździć autobusem.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #182 dnia: 09 Styczeń, 2023, 23:33 »

   Mąż pożegnał się z żoną.
   Gdyż następnego dnia wcześnie rano miał lecieć w delegację.
   Samolot wystartował, aż tu awaria silnika - samolot spadł, wybuchł - nikt nie przeżył!
   Mąż w mieszkaniu kochanki ogląda wiadomości i rozmyśla:

  "I jak ja teraz mam wrócić  do domu ... ?"
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Światus

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #183 dnia: 13 Styczeń, 2023, 20:19 »
Z powodu coraz niższego poziomu wiedzy głosicieli na temat nowych nauk Towarzystwo Strażnica postanowiło przywrócić wyjazdy na ośrodki pionierskie. Następnie każdy zostanie poddany testowi. Wyniki są obiecujące. Po skorzystaniu z takiej formy głoszenia wiele sióstr przeszło pozytywnie testy... ciążowe  ;D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Estera

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #184 dnia: 14 Styczeń, 2023, 14:44 »

   Miałam pisać, ale niech może sam opowie  :)) :)) :))
   Dowcip Zbigniewa Wodeckiego o sobie samym.
      https://www.youtube.com/watch?v=p1RevftIHi8
   Dobrego weekendu życzę.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #185 dnia: 14 Styczeń, 2023, 14:52 »
Matka z małą córeczką przechodzą obok sali królestwa (Ww), matka mówi do dziecka:
- Popatrz, tu jest Dom Boży.
- Mamusiu, przecież mówiłaś, że Bóg mieszka w niebie!
- Tak, ale tutaj prowadzi swój interes.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #186 dnia: 20 Styczeń, 2023, 20:05 »
(mtg):
Przyjaciółka pyta przyjaciółkę: 
- czy spotkałaś już w swoim życiu mężczyznę, który delikatnym dotknięciem poruszył w tobie każdy nerw? 
- tak spotkałam 
- kto to był? 
- dentysta.


Offline serdel

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #187 dnia: 20 Styczeń, 2023, 21:06 »
Przychodzi facet do spowiedzi i mówi, że zgwałcił nieletnią.
Ksiądz wyrozumiale:
- Pewnie ona Ciebie, mój synu, sprowokowała...
- Tak, proszę księdza.
- Odmów dziesięć zdrowasiek i masz rozgrzeszenie.
Przychodzi drugi facet i mówi, że zgwałcił staruszkę.
Ksiądz wyrozumiale:
- Pewnie to był jej ostatni raz w życiu, więc zrobiłeś dobry uczynek, synu.
- Tak, proszę księdza.
- Odmów dziesięć zdrowasiek i masz rozgrzeszenie.
Przychodzi trzeci facet:
- Zgwałciłem księdza z sąsiedniej parafii!
Ksiądz - waląc pięścią w konfesjonał: Pamiętaj, tu jest twoja parafia!


Offline serdel

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #188 dnia: 21 Styczeń, 2023, 10:38 »
PUK PUK !!!

KTO TAM ???

SATANISTA !!!

NIE WIERZE...

JAK BOGA KOCHAM !!!


Offline Gostek

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #189 dnia: 21 Styczeń, 2023, 11:05 »
Ktoś Ty Serdel..?      Satanista , Boguwierca, Pimo, Pomo, czy jakiś inny koleś z Nadarzyna? 😏


Offline serdel

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #190 dnia: 21 Styczeń, 2023, 13:21 »
Rozmawia dwóch kolegów:
- Co tam niesiesz? Cała skrzynka butelek z winem?
- Byłem u spowiedzi, ksiądz powiedział, że najważniejsze jest odkupienie win.


Proboszcz pyta parafiankę:
- Dlaczego pani nie zamówiła za zmarłego męża mszy świętej? Już nie mówię o gregoriance, ale chociaż jednej mszy?
- Po co? Niech ksiądz pomyśli logicznie. Jak jest w niebie, to mu nie trzeba, jak w piekle, to mu nie pomoże, a jak w czyśćcu... ja go dobrze znam... wytrzyma.


Offline Sebastian

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #191 dnia: 21 Styczeń, 2023, 18:24 »
- co nucił Komediant Główny Policji strzelając z granatnika?
- nucił: "mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić" :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline serdel

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #192 dnia: 23 Styczeń, 2023, 13:47 »
Wpływowy poseł umiera na ciężką chorobę. Jego dusza trafia do Nieba i wita go Święty Piotr. Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić. Jak to co - wpuśćcie mnie - mówi poseł. Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry. Zrobimy tak - spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz so...bie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność. Serio, ja już wiem - chcę trafić do Nieba - mówi poseł. Wybacz, ale mamy swoje zasady. Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem - świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie - aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr. Czas odwiedzić Niebo. I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr. Cóż - spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los. Poseł myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy - w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle. Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół... - wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb. Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu. "Nie rozumiem! - mówi senator. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie! Szatan spogląda na posła, uśmiecha się i mówi: Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą! A dziś na nas zagłosowałeś. Już jest po wyborach.


Offline Profesor Tutka

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #193 dnia: 23 Styczeń, 2023, 15:01 »
Drogi forumowiczu Serdel(czy jak to się odmienia),jezeli twoje posty będa podobnego typu co do tej pory,to w mojej ocenie niewiele wnosisz na to forum.Zatem zmień narrację albo oddal się pośpiesznie.To eufemizm.
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń, 2023, 15:34 wysłana przez Profesor Tutka »


Offline serdel

Odp: Dobry dowcip
« Odpowiedź #194 dnia: 23 Styczeń, 2023, 15:38 »
Zapraszam po więcej dowcipów o religiach ateistach i satanistach na dowcipy.jeja.pl. Jest jeszcze więcej ubawu po pachy. Śmiech to zdrowie. W końcu to dział na wesoło.