PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > ZE ŚWIATA

Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!

<< < (20/20)

Nadaszyniak:
(mtg): kiedy odbywały się  zloty na Cracovii w latach 90-tych, stał jegomość i sprzedawał przypinkę ''krzyż w koronie'' on czerwony ona złota z ciekawości zaglądnąłem do pudełeczka miał jeszcze jak pamiętam sześć szt. za jednego Kościuszkę, nie kupiłem bo trochę przesadził z ceną
Na drugi dzień zlotu już nie pojawił się handlarz.
Dlaczego piszę: nie upłynęło  kilkanaście dziesięcioleci i pojawił się oficjalnie znak (Ww) w sprzedaży - moja subtelna sugestia - powinna być w trójkącie "ORG", fioletowym, zielonym czy niebieskim lecz stanowczo nie okrągłe.
Jak wspomniano wyżej- Czym się różni taki znaczek od noszonych dewocjonaliów różnej maści.
Jednak ta sekta (Ww)musi się nadal wyróżniać pośród społeczeństwa to przypomina zamierzchły czas ...
Obecny powojenny ZNAK ROZPOZNAWCZY pośród tej sekciarskiej społeczności- to groza  >:D 

Terebint:

--- Cytat: Trinity w 28 Wrzesień, 2019, 19:14 ---pedałka to torebka dla facetów
teraz strasznie modna

--- Koniec cytatu ---
Jak wygląda?  :o Obym sobie  przez przypadek takiej nie kupił, bo właśnie jestem w trakcie poszukiwań jakiejś fajnej torby na ramię.  :P

josh82:
Wpisałem "pedałka" w Google i z toreb(ek) pokazały się tego typu :

Storczyk:

--- Cytat: josh82 w 28 Wrzesień, 2019, 21:07 ---Wpisałem "pedałka" w Google i z toreb(ek) pokazały się tego typu :

--- Koniec cytatu ---
Dobre, a jeszcze lepsze te białe skarpety naciągnięte na maxa  ubrane do sandałow  8-) ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej