BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

ŚJ bierzcie przykład z KK.

<< < (3/3)

Efektmotyla:
A w ogóle to kto ma przeprosić ? Przecież ORGANIZACJA to oślizły mokry cuchnący przebiegły zakłamany wstrętny szczur.
Naplujesz w pysk a on że deszcz pada.
No kto ma przeprosić? Która spółka córka?   Może CK? A może tajemnicze grono tworzące papkę na czas słuszny którą tylko CK akceptuje?

Może spółka córka robiąca hajs na nieruchomościach? A może spółka córka robiąca hajs na sprzedaży sprzętu budowlanego po budowie centrali dla kapłanów CK?

To jest ośmiornica a przede wszystkim OSOBOWOŚĆ PRAWNA czyli twór bez sumienia bez duszy bez woli innej niż robienie hajsu.

Maszyna robiąca KASĘ nie przeprasza kiedy trzebi lasy, truje rzeki, morduje na wojnach, pierze ludziom łby.

Nie przeprosi bo jej się nie opłaca, jak się opłaci to przeprosi = obliże zapluty pysk otrzepie się i rzeknie: Psy szczekają karawana jedzie dalej  :)

TomBombadil:
Kk przez lata nie przepraszał,został przyciśnięty do muru by zacząć się kajać,więc WTS też padnie kiedyś na kolana. Tylko jeszcze nid teraz. Póki Trump jest prezydentem i jego zięć Jared jego prawą ręką,to Org jest bezkarny.Nawet Polański poczuł wiatr w skrzydłach.
Niestety,nadeszła pora wynoszenia na piedestały gwałcicieli,prześladowców,chciwców. Hańba w naszym kraju za czczenie Żołnierzy Wy.. sorryPrzęklętych. Źle się dzieje na świecie.

Efektmotyla:

--- Cytat: TomBombadil w 01 Marzec, 2017, 09:36 ---Kk przez lata nie przepraszał,został przyciśnięty do muru by zacząć się kajać,więc WTS też padnie kiedyś na kolana. Tylko jeszcze nid teraz. Póki Trump jest prezydentem i jego zięć Jared jego prawą ręką,to Org jest bezkarny.Nawet Polański poczuł wiatr w skrzydłach.
Niestety,nadeszła pora wynoszenia na piedestały gwałcicieli,prześladowców,chciwców. Hańba w naszym kraju za czczenie Żołnierzy Wy.. sorryPrzęklętych. Źle się dzieje na świecie.

--- Koniec cytatu ---
Ostatnio ogłądałem Max Kolonko i widziałem że TRUMP ma podobne logo do jworg

Overthinker:
Powiem Wam, że niewiele warte jest samo przyznanie się do błędów czy modlitwa za ofiary pedofilów bez próby naprawy dawnych błędów. Nawet jeśli WTS przestanie oficjalnie milczeć i przyzna że pedofilia jest poważnym problem, powinni zrobić coś żeby uniknąć podobnych nadużyć w przyszłości. Pedofilów nie wyeliminują całkowicie ale pełna współpraca z policją na całym świecie wydaje mi się niezbędnym minimum, które powinni zrobić.

Efektmotyla:

--- Cytat: Efektmotyla w 01 Marzec, 2017, 10:39 ---Ostatnio ogłądałem Max Kolonko i widziałem że TRUMP ma podobne logo do jworg

--- Koniec cytatu ---

Aby nie być gołosłownym proszę zobaczcie:  czas 23 sekunda    https://www.youtube.com/watch?v=AeeuLIEBVWw

górny prawy róg + do tego mowa ciała PREZYDENTA

Kogoś zdolnego proszę o wstawienie grafiki porównawczej LOGA jw.org    vs     WH.GOV

A zaczyna się ten odcinek telenoweli dla mas od modlitwy w wydaniu pierwszej damy  :o :o :o

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej