Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Trochę to trwało  (Przeczytany 8088 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Luty, 2017, 20:11 »
Witaj na naszym pokładzie :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Luty, 2017, 20:34 »
Witaj herszcie zbójników wśród nas  ;D Czuj się tutaj jak najlepiej, i baw się dobrze. Korzystaj z wiedzy zawartej na forum pełnymi garściami i dziel się swoja wiedzą.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Julita

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Luty, 2017, 20:36 »
Trochę to trwało, ale decyzję podjąłeś najlepszą z możliwych. Ciesz się naszym i pozwól cieszyć swoim towarzystwem.  ;)
Są 3 rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas, szanse. Nie rzucaj, nie trwoń, nie marnuj.


Offline HARNAŚ

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Luty, 2017, 06:47 »
Na szczęście wyjście zajęło mi mniej czasu niż pobyt a zdążyłem być tam dwa razy sługą pomocniczym raz starszym i nigdy pionierem stałym :-\


Offline Exodus

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Luty, 2017, 10:37 »
Witam i ja Harnaś  :)
 


Offline Salome

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Luty, 2017, 10:58 »
Hej Harnaś! Wita Cię Salome!
NIGDY pionierka, NIGDY na stojaku, RAZ w pierwszym rzędzie. PARĘ RAZY z mopem.

Operacja wyjścia z systemu zakończona sukcesem.  :) :) :)
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline HARNAŚ

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Luty, 2017, 11:13 »
Salome rozbawiłaś mnie i moją żonę szczerze i prawie do łez . Co Ty z nami wyprawiasz przy śniadaniu? Szczególnie mop brzmi wyraźnie , bo zawsze starsi mieli ma za złe że  bratam się ze zborem a nie z nimi i biorę się za porządki po zebraniu z wspólnie z głosicielami ;D


Offline Salome

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Luty, 2017, 11:18 »
 ;) buziaki dla żonki. :)

Czy też jest na forum?
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline HARNAŚ

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Luty, 2017, 11:32 »
Żona przegląda czasami forum ale zalogowana nie jest. Mówi ,żebym to ja zajął się pisaniem a ona zadba o porządek w portfelu :) Zawsze jej powtarzam: Kochanie mogłaś lepiej trafić to ja miałem mnóstwo szczęścia :D :D


Offline Dietrich

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Luty, 2017, 11:45 »
Świetnie że jest takie miejsce jak to forum. Ja jak każdy na początku miałem sporo obaw czy robię dobrze ale czytając wiele zamieszczonych tu wpisów nabierałem pewności

Każdy z nas chyba tak miał. Witaj wśród znających prawdę o prawdzie. Pozdrawiają północne Niemcy :)


Offline HARNAŚ

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Luty, 2017, 11:56 »
Nemo dziękuję za zaproszenie do zabawy szczególnie , że ja żeby bawić się dobrze nie potrzebuję alkoholu  ;D choć wcale ale to wcale go nie unikam. Cenię twoje poczucie humoru zwłaszcza gdy oglądam zabawne wrzutki nie tylko o teściowej :-[


Offline Lechita

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Luty, 2017, 16:36 »
Witaj serdecznie HARNAŚ!

Masz rację , wspólne przeżycia zbliżają.  Miałem podobne odczucia gdy trafiłem na to forum. Na szczęście jego uczestnicy i atmosfera na nim panująca przekonały mnie szybko , że to fantastyczne miejsce, rodzaj terapii.

Oczywiście czekam na Waszą historię - jeśli zechcesz ją opisać. Tu naprawdę możesz czuć się jak wśród swoich - takie "Sami swoi" w wersji online  ;)

No i na koniec niezmiernie nurtujące mnie zawsze pytanie - skąd Wy bierzecie te wszystkie fantastyczne żony-odstępczuszki?  ;)   

Pozdrawiam - Lechita  :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline HARNAŚ

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Luty, 2017, 18:05 »
Dziękuję Lechita za powitanie podobnie jak Ty lubię historię i to sprawiło , że odkryłem nieco faktów o organizacji. Co do żony to odpowiadam,że jak ja robiłem siku w piaskownicy to ona z tego babki lepiła ;D Wiesz może i dobrze wyglądamy ale pesel mamy stary :D Ja jestem w tym wieku ,że nie uderzę się a boli :-[


Offline Milea

Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Luty, 2017, 20:25 »
Witam wszystkich:)Po rokuwątpliwości udało mi się odważyć i zalogować. Chyba potrzebuję tego w ramach terapii...
Cieszę się, że istnieje taka pomoc. To niewiarygodne jaki świat jest piękny po wyzbyciu się psychomanipulacji.  :)
Pozdrawiam wszystkich


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Trochę to trwało
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Luty, 2017, 20:40 »
Witaj Milea :)
...