Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Socjolog mówi o obrazie świata  (Przeczytany 5379 razy)

Offline Startek

Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Luty, 2017, 20:58 »
Potwierdzam ! W moim życiu też był taki moment że dostałem solidnego strzała od życia . Nasz Niebiański Ojciec wykorzystuje  różne możliwości by nas wybudzić , każdy z nas miał inne momenty i sytuacje które doprowadziły do wybudzenia . Jeden z moich przyjaciół opowiadał że do jego wybudzenia przyczynił się tekst biblijny z Obj.1:7  A oto nadchodzi wśród obłoków . Ujrzy Go każde oko , również ci którzy Go przebili . Opłakiwać Go będą wszystkie plemiona ziemi . W moim  przypadku to był list do Efezjan  . Definitywnie się przyczynił . Innych ochrona pedofilów . Co człowiek to inna chistoria .




Offline Estera

Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Luty, 2017, 02:06 »
   Najtrudniejsze chyba, dla tych, którzy nie dają się wybudzić z tego fałszywego systemu,
            to jest przyjęcie do wiadomości, że WTS, to świat iluzji i kłamstwa.
   Tak to wynika z moich doświadczeń, kiedy próbowałam rozmawiać z tymi, którzy wyglądali na myślących.
   Niestety, od razu było ... ZAPRZECZENIE ... dokładnie, jak mówił ten profesor socjologii.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Luty, 2017, 02:13 »
Czy aby przypadkiem Ty Ja , i jeszcze wielu innych jeszcze tak nie dawno nie potwierdziło by  ,. że to wszystko kłamstwo i robota odstepcow . MATRIX JEDNYM SLOWEM MATRIX .


Offline Estera

Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Luty, 2017, 02:20 »
Czy aby przypadkiem Ty Ja , i jeszcze wielu innych jeszcze tak nie dawno nie potwierdziło by  ,. że to wszystko kłamstwo i robota odstepcow . MATRIX JEDNYM SLOWEM MATRIX .
                                   TAK, ALEŻ OCZYWIŚCIE.
                                              ... STARTEK ...
   Ja, byłam gotowa dać się, jak dobra wędlina swojska, w plasterki pokroić, za ten matrix.
   Na szczęście doznałam przebudzenia, szokującego, co prawda ...
   Ale na tyle dobrego, że ... MOGŁAM TĘ ILUZJĘ, UZNAĆ ZA ILUZJĘ ...
   Widać, że ten ich kłamliwy system, nie dał rady tak do końca, wywrócić mnie na lewą stronę.
« Ostatnia zmiana: 04 Luty, 2017, 02:48 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline sabekk

Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Luty, 2017, 03:48 »
                   
   Widać, że ten ich kłamliwy system, nie dał rady tak do końca, wywrócić mnie na lewą stronę.

Lewactwo mnie akurat kojarzy się po odstępczej stronie. 
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Estera

Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Luty, 2017, 04:20 »
Lewactwo mnie akurat kojarzy się po odstępczej stronie.
  "nie dał rady tak do końca, wywrócić mnie na lewą stronę" ...
  Inaczej mówiąc, nie dałam wyrwać z siebie do końca swojej tożsamości.
  I ten kłamliwy system nie zawładnął mną.

  A gdyby oceniać to w kategoriach, że ktoś idzie na "lewo", a ktoś na "prawo" (jak np., w małżeństwie)
  W sensie, dobry kierunek i zły kierunek ...
  To powiem tak:
  WTS, idzie w złym kierunku, bo oszukuje ludzi w kwestiach Boga ...
  Odstępcy od WTS, idą w dobrym kierunku, bo demaskują jej kłamstwa.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Luty, 2017, 07:44 »
Kierunek WTSu  To uwstecznienie , całe ich działanie jest wypaczaniem nauki Pana Jezusa .  Głoszenie innej Ewangelii , której nie uczyli Apostołowie . Konia z rzędem temu , jeśli ktoś znajdzie nauki o roku 1914 . Nas Chrześcijan obowiązuje Nowe Przymierze , Oni wciąż grzebią się  w Zakonie . Apostołowie nauczali o zbawieniu z Łaski Bożej którą otrzymaliśmy jako dar . Oni niezaslużona życzliwość . Nauka o Zmartwychwstaniu w bajkowym królestwie jehowy , totalna bzdura . Apostołowie uczą co innego .  Pan Jezus uczył Ja jestem drogą którą prowadzi do Ojca , kto wchodzi inaczej jest złodziejem . Oni uczą że organizacja strażnicy jest drogą a Jezus Jest pośrednikiem dla nich , a my się tylko mamy ich słuchać . Czyli postawili się na miejscu Chrystusa , ba nawet się obwołali Chrystusami . Wszystko co oni wyprawiają jest działaniem ANTYCHRYSTA . Biblia mówi o antychryście , niech ktoś wskaże czy w biblii jest mowa o Antyjehowicie lub o Antyjehowcu . Niestety nie ma nic takiego .




Offline Salome

Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Luty, 2017, 09:46 »
Biblia mówi o antychryście , niech ktoś wskaże czy w biblii jest mowa o Antyjehowicie lub o Antyjehowcu . Niestety nie ma nic takiego .

Startek, bardzo dobry argument.  :)

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Luty, 2017, 11:01 »
Czyli postawili się na miejscu Chrystusa , ba nawet się obwołali Chrystusami . Wszystko co oni wyprawiają jest działaniem ANTYCHRYSTA . Biblia mówi o antychryście , niech ktoś wskaże czy w biblii jest mowa o Antyjehowicie lub o Antyjehowcu . Niestety nie ma nic takiego .

Prowadzenie rozmów na podstawie Pism, Wnikliwe Poznawanie Pism
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Startek

Odp: Socjolog mówi o obrazie świata
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Luty, 2017, 18:51 »
Spójrzmy na książkę która mają czelność zwać Biblią w Przekładzie Nowego Światła ( PORRZĄDEK NOWEGO ŚWIATA ) CALKOWICIE WYELIMINOWALI JEZUSA CHRYSTUSA JAKO PANA .  Niektóre wersety zostały usunięte  inne przeinaczone  , czemu to ma służyć  ? Niech ktoś wskaże w Piśmie Świętym , czy tam jest znane takie słowo LOJALNOŚĆ  . Szczególnie jeśli chodzi relację Bóg człowiek , Jezus Ojciec i uczniowie . Czy to to co łączy dwoje ludzi to lojalność czy miłość . Także więź między małżonkami to lojalność czy miłość . LOJALNYM można być wobec firmy lub korporacji . Miłość zastąpili lojalnością a milosierdzie  lojalną życzliwością . To nie jest nowomowa , ale celowym działaniem . Mającym na celu zdyskredytowanie Jezusa Chrystusa oraz naszego Niebiańskiego Ojca .