INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE

"Protestanci nie są chrześcijanami"

<< < (9/10) > >>

Gremczak:

--- Cytat: Storczyk w 18 Maj, 2019, 16:22 ---Myla się ,bo stare swiatlo zastepuja nowym i na odwrót.W sumie dzis nauczaja cos czego 30lat temu im sie nie śniło!

--- Koniec cytatu ---
Nie zrozumiałaś tego co napisałem.
To jeszcze raz.


--- Cytat: Gremczak w 18 Maj, 2019, 14:43 ---No i co z tego ,że był .Było to popularne imię. To i niewolnik ŚJ jest. A czy rzeczywiście jest tym za kogo się podaje.Albo jest tym za kogo maja go jego wyznawcy.


--- Koniec cytatu ---

Storczyk:
Gremczak☺,zrozumialam.Co mam napisać.Jezusa osobiście nie widziałam.Niewolnika z USA w TV.

Gremczak:

--- Cytat: Storczyk w 18 Maj, 2019, 17:49 ---Gremczak☺,zrozumialam.Co mam napisać.Jezusa osobiście nie widziałam.Niewolnika z USA w TV.

--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: Gremczak w 18 Maj, 2019, 14:43 --- niewolnik ŚJ jest. A czy rzeczywiście jest tym za kogo się podaje.Albo jest tym za kogo maja go jego wyznawcy.


--- Koniec cytatu ---
Co masz napisać?Odpowiedź na to pytanie.

Storczyk:
Moja siostra anty koscielna (nigdy nie byla tez świadkiem)sporo starsza .Powiedziala mi (tak mi sie teraz nasunęła ta myśl).Aby po Jehowie nie sfiksowac na Jezusa bo sa takie tendencje u ludzi (jedno zastępują drugim)Dlatego trzeba spokojnie!Podstawa dobrze i w zgodzie ze sobą Żyć i dbać o siebie😊

Gremczak:
Czemu nie odpowiesz na moje pytanie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej