Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Radio Internetowe, warto przemyśleć  (Przeczytany 9385 razy)

Offline HARNAŚ

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Marzec, 2017, 07:45 »
Mam ponoć radiowy głos ;) Zapisuję się . Nie ważne w jakim wieku , ważne aby spełniać marzenia. Każde hobby kosztuje . Zamiast wykrywacza metali mogę sobie kupić mikrofon , oczywiście jak sprzedam wędki. Moja żona mówi , że ja nigdy nie wydorośleję a zabawki mam co raz droższe :D


Offline Startek

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Marzec, 2017, 08:16 »
Cześć tu wasz ukochany DJ Harnaś ,  witam wszystkich Odstępców i wychodzących z JW. Orgji . Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie odejscia od trzech nowych obudzonych . Witam was na drodze wolności i dla was piosenka zespołu  Uriach Heep : Sweet Freedom


Offline Roszada

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Marzec, 2017, 09:48 »
Radio Nowego Światła. ;)

Radio dla Świadków Jehowy. :)


Offline skywalker

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Marzec, 2017, 15:15 »
Poprzednie radio nie do końca wypaliło, bo za mało było osób chętnych do prowadzenia audycji.
Wbrew pozorom wcale nie trzeba mieć mega sprzęt żeby nadawać, wystarczy dobry mikrofon + karta dźwiękowa i soft. Z radością pomogę w konfiguracji i doradzeniu co i jak zrobić. Obecnie mam trochę za mało czasu żeby się bardziej zaangażować, ale myślę że spoko - damy radę ! :)
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline gedeon

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Marzec, 2017, 16:48 »
Poprzednie radio nie do końca wypaliło, bo za mało było osób chętnych do prowadzenia audycji.
Wbrew pozorom wcale nie trzeba mieć mega sprzęt żeby nadawać, wystarczy dobry mikrofon + karta dźwiękowa i soft. Z radością pomogę w konfiguracji i doradzeniu co i jak zrobić. Obecnie mam trochę za mało czasu żeby się bardziej zaangażować, ale myślę że spoko - damy radę ! :)

Dziękuje skywalker, że chcesz pomagać, bo wiele dobrych dzieł można razem stworzyć.
Historia nich pozostanie historią, nie będziemy tu omawiać "grzechów" tamtego radia, każda para rak do czynienia dobra się liczy.
Myślę że chętnych nie będzie brakowało, proszę zgłaszajcie się, powołamy redakcję, zliczymy koszty i można nadawać.


Offline Estera

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Marzec, 2017, 17:03 »
   Przebudzeni świadkowie Jehowy, po kątach ukradkiem, będą słuchać tego radia.
   Jak kiedyś, ludzie nasłuchiwali radia "Wolna Europa".
   Pamiętam te czasy, jak ojciec kazał nam cicho siedzieć, bo tam coś ciekawego mówią.
   Czego oczywiście nie rozumieliśmy, bo byliśmy zbyt mali.
   Tylko tak się zastanawiałam, co tam ojciec ciekawego w tych "szumach" słyszy?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Światus

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Marzec, 2017, 23:45 »
A może kanał na YT? Nie trzeba będzie szukać po internecie i zapewne większy zasięg. Jedyny minus to, że trzeba przestrzehać polityki YT.
Będzie coś ciekawego, nagrać (nawet samo audio), wrzucić i będzie wisiało,
Jakieś stałe działy;
- recenzja najnowszych czasopism.
- -#- broadcastingu
A poza tym;
- wywiady z "ciekawymi ludźmi" np. psycholog, psychiatra, ludzie nauki zajmujący się Biblią
- "nasze" historie - najlepiej opowiedziane przez zainteresowanych, ale mogą być i odczytane
- omówienie najnowszych listów do zborów, starszych itp

Na razie tyle przychodzi mi do głowy.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline skywalker

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Kwiecień, 2017, 16:32 »
Dzisiaj odświeżyłem sobie skrzynkę odstępczą jeszcze z 2013 roku...
znalazłem dżingle radia ex - do powtórnego wykorzystania :)

komentujcie który najlepszy :)

Mam jeszcze przeróbkę kazika - 50 groszy , ale jest tam kilka wulgaryzmów - pytanie do administracji czy można wrzucić ?
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline gedeon

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Kwiecień, 2017, 16:48 »
Dzisiaj odświeżyłem sobie skrzynkę odstępczą jeszcze z 2013 roku...
znalazłem dżingle radia ex - do powtórnego wykorzystania :)

komentujcie który najlepszy :)

Mam jeszcze przeróbkę kazika - 50 groszy , ale jest tam kilka wulgaryzmów - pytanie do administracji czy można wrzucić ?

Żadnych wulgaryzmów. ;D


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Kwiecień, 2017, 16:52 »
Dzisiaj odświeżyłem sobie skrzynkę odstępczą jeszcze z 2013 roku...
znalazłem dżingle radia ex - do powtórnego wykorzystania :)

komentujcie który najlepszy :)

Zdecydowanie "żyć wiecznie" :D


Offline Voldemort

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Kwiecień, 2017, 21:53 »
tez bym co posluchal :)


Offline skywalker

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 23:33 »
Uwaga ! Dzięki uprzejmości wujka dyrektora , chciałem powiadomić że w moim posiadaniu jest kompletny sprzęt do przeprowadzenia audycji radiowej ( na razie testowej) - napiszcie proszę na kiedy się naszykować - ja proponuję sobotę wieczorem (ok 20 - 21) albo w ogóle w nocy. Potrzebujemy co najmniej 25 osób do testów slotów. Audycja będzie miała możliwość "dzwonienia " do studia. Napiszcie też jaką muzykę i tematykę widzielibyście w testowej audycji. Fajnie znowu się będzie z Wami słyszeć.

Pozdrawiam

Ojciec Dyrektor
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline Stanisław Klocek

Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Kwiecień, 2017, 18:48 »
A może kanał na YT? Nie trzeba będzie szukać po internecie i zapewne większy zasięg. Jedyny minus to, że trzeba przestrzehać polityki YT.
Próby już były podejmowane, ale brakowało chętnych. Jeśli nawet ktoś nie chciałby pokazywać swego pełnego wizerunku, mógłby tyłem lub twarz ponad zasięgiem kamery, a nawet tylko sam głos. No ale ...
...,  - napiszcie proszę na kiedy się naszykować - ja proponuję sobotę wieczorem (ok 20 - 21) albo w ogóle w nocy. Potrzebujemy co najmniej 25 osób do testów slotów. Audycja będzie miała możliwość "dzwonienia " do studia. Napiszcie też jaką muzykę i tematykę widzielibyście w testowej audycji.
Oj, 25-ciu do najbliższe soboty to będzie ciężko, jeśli w ogóle. Zgłaszam się jako 1. Proponuję tematykę biblijną, m. in. Jak rozeszły się nasze drogi światopoglądowe, przeżycia itp. po odejściu od ŚJ. Trochę przydało by się coś od strony technicznej z połączeniem?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Kwiecień, 2017, 22:04 »
Zajmuję jeden slot. Będę.

PS. puszczają fajną muzę ;)


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Radio Internetowe, warto przemyśleć
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Kwiecień, 2017, 10:33 »
Ja też proszę o ciepły slocik ;D

Ps:są dedykacje