FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Radio Internetowe, warto przemyśleć

(1/8) > >>

gedeon:
Poddaje wszystkim pod rozwagę powołanie Radia Internetowego, które ma nieograniczony zasięg.
Był czas że takie Radio działało ale już nie działa, może przyszła pora na powołanie takiego tworu.
Radio internetowe działa bez koncesji, chyba że coś się w przepisach zmieniło....?
Jeżeli są chętni organizatorzy, piszcie. ;D ;D ;D

Roszada:
Popieram choć ze mnie mało medialny człowiek. :-\

Ale czego nie ma Nadarzyn to warto by miało forum. ;D

Kolejna forma konsolidacji, poznania się ludzi, anonimowego odsłuchania.

Warto by audycje nie były za długie i za często, tak by można było je odsłuchać też w zmagazynowanej formie. :)

Ale pewnie to wszystko kosztuje. :(

gedeon:

--- Cytat: Roszada w 04 Luty, 2017, 11:23 ---Popieram choć ze mnie mało medialny człowiek. :-\


Ale pewnie to wszystko kosztuje. :(

--- Koniec cytatu ---

Wszystko kosztuje, jeden nic nie zrobi, wielu zrobi wszystko. ;D ;D ;D

Roszada:
Tak jest, zamiast się szarpać z kserksessem "róbmy swoje", jak to mówił Młynarski.
On przybył tu piaseczek rzucać, a my 'walimy' w organizacyjnego kolosa na glinianych nogach. ;)

gerontas:

--- Cytat: gedeon w 04 Luty, 2017, 11:19 ---Poddaje wszystkim pod rozwagę powołanie Radia Internetowego, które ma nieograniczony zasięg.
Był czas że takie Radio działało ale już nie działa, może przyszła pora na powołanie takiego tworu.
Radio internetowe działa bez koncesji, chyba że coś się w przepisach zmieniło....?
Jeżeli są chętni organizatorzy, piszcie. ;D ;D ;D

--- Koniec cytatu ---

Popieram inicjatywę w całej pełni. Nawet abonament jestem gotów na to radio zapłacić.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej