DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Strażnica Nr 3, 2017 do rozpowszechniania

(1/2) > >>

Roszada:
Zamieszczono Strażnicę Nr 3, 2017

https://www.jw.org/pl/publikacje/

prosimy o komentarze. :)

Już w 300 językach (s. 2).

Jeźdźcy Apokalipsy jadą, już od 1914. ;D
Jadą i nie mogą dojechać.
Mają teraz czas, bo 2 pokolenia jazdy. :)

Jakie odkrywcze info na s. 3 w przypisie:

"*Jehowa to wyjawione w Biblii imię Boże."

Chyba dla jakichś ciemniaków już piszą teraz. ;)

Na s. 6 piszą o jeźdźcu na białym koniu, że to Jezus.
A kiedyś?
Towarzystwo Strażnica kiedyś nauczało, że „jeźdźcem na białym koniu” z tekstu Ap 6:2 jest „embryon papieża, osobowy przedstawiciel Szatana”, a od roku 1930 twierdzi, iż to Jezus.

„A ten który na nim siedział. – Biskup Rzymski, embryon papieża, osobowy przedstawiciel Szatana” (Dokonana Tajemnica 1925 s. 124).

Dziwne, że jeździec na białym koniu to osoba, a pozostali 3 jeźdźcy to nieosobowe zjawiska. Coś to pokombinowane. ;)

DonnieDarkoJG:
Przyznaje się bez bicia.Przejrzałem pobieżnie..
Dlaczego?Mam wrażenie że co drugie zdanie gwałci moją
logikę..
Ale tak na szybko to zastanowił mnie artykuł o Sarze.
Artykuł oczywiście w moim odczuciu pokazuje z jakimi problemami boryka się WTS..Wiele osób przegląda na oczy i widzi hipokryzje "góry".Dlatego nie rozwija się "duchowo" tylko dba o siebie i o rodzinę.Ustalmy odrazu że jest to naturalne dla ludzi myślących a nie dla fanatycznych SJ.
I tak czytamy że Sara porzuca dom i wygody..I ta cholerna kanalizacja w Ur..Też porzuciłbym wszystko dla rur..
Postawiła jednak JHWH na pierwszym miejscu.
Następną sprawą jest ich przeswietlane 1000 razy małżeństwo.Sara w pełni jest niewolnikiem swoje męża(czytaj PANA) i jest to dobre według strasznicy.
I tu kłania się kolejny wybój rydwanu.
Bo faktem jest że jedna wzbudzająca się osoba w małżeństwach to problem ale nie dla nich w 100% tylko dla korporacji.Znam 3 Małżeństwa i wzbudzająca sie osoba ZAWSZE chce dobrze dla drugiej osoby.
Jednak z pomocą przechodzi artykuł i potwierdza że idealnym wzorcem potrójnego sznura jest fanatyczna głowa rodziny i przukuta do niego żona.Tak bo rozwód do coś gorsze niż jezioro siarki..
O jeźdźców apokalipsy nawet nie zachaczę..po co mi cmentarz ;)
I perełka o sportowcu.
Zawsze musi być to ktoś kto magicznym sposobem bierze twardy koks,chleje wóde wiadrami i puka co popadnie..
I też dziwnym przypadkiem tragedia w życiu i/lub kontuzja wciska go w ramiona PRAWDY..
Zawsze myślałem że Boga cieszą osoby które chcą go znaleźć a nie w niego wpadają..
Dalej nie dam rady nie polecam..
Takie oklepane i suche.

Roszada:

--- Cytuj ---Przyznaje się bez bicia.Przejrzałem pobieżnie..
Dlaczego?Mam wrażenie że co drugie zdanie gwałci moją
logikę..
--- Koniec cytatu ---
Ja też nie chcę przechodzić pralni mózgu, dlatego liczę że każdy coś tam skrobie albo znajdzie. To zbiorowa mądrość. ;D
Samemu nie mam siły tego studiować.
Współczuję ŚJ, że muszą czy lubią. :)

Światus:

--- Cytat: Roszada w 03 Luty, 2017, 11:17 ---Już w 300 językach (s. 2).

--- Koniec cytatu ---

Przypomniał mi się stary kawał.

W czasie przerwy w meczu hokejowym, do sprawozdawcy sportowego podjeżdża zziajany hokeista i mówi;
- Komentuj trochę wolniej bo nie nadążamy tak szybko grać!  ;D

Roszada:
Z tymi 300 językami to chcieli wyrobić plan. :)
Ostatnio było 297 więc 3 dodali i jak znalazł 300.

„(...)A liczba tych, którzy chłeptali z ręki podnoszonej do ust, wyniosła trzystu mężów. Cała zaś reszta ludu klękała na kolana, by pić wodę.” (Sdz 7:6)

No a ŚJ nie klękają, więc 300 języków Strażnicy. ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej