DYSKUSJE DOKTRYNALNE > "NOWE ŚWIATŁA" - ARCHIWUM

1999 - Pierwszy raz w Polsce spadek liczby głosicieli!

<< < (5/5)

KaiserSoze:

--- Cytat: Estera w 16 Listopad, 2016, 21:22 ---    Myślę, że broszura, pt. "Wróć do Jehowy" wyd.2015r. ...
    była takim wstępem do tego...
    Pamiętam, jak w zborze mówiło się, żeby każdy, kto wie o jakimś nieczynnym
    członku zboru, spróbował trafić z tą broszurą i powiadamiać starszych o takich osobach.
    Przynajmniej tak było w moim zborze.

--- Koniec cytatu ---

O nieczynnych wie sekretarz. Ma psi obowiązek wiedzieć. Przechowuje bezterminowo ostatnią kartę głosiciela. A starszyzna cała ma obowiązek odwiedzać takie osoby.

Więc nie mają się co posiłkować głosicielami na zasadzie "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".

Estera:

--- Cytat: KaiserSoze w 16 Listopad, 2016, 21:43 ---O nieczynnych wie sekretarz. Ma psi obowiązek wiedzieć. Przechowuje bezterminowo ostatnią kartę głosiciela. A starszyzna cała ma obowiązek odwiedzać takie osoby.


--- Koniec cytatu ---
     W tych kwestiach, to raczej jest tak, wskazówki sobie, a życie sobie.
     Tak bym oceniła sprawę, obserwując to, co się w tej materii dzieje w moim zborze i w okolicznych ...

Brat Kardyga:

--- Cytat: gerontas w 16 Listopad, 2016, 21:15 ---Jeśli 2 procentowy spadek się potwierdzi, to możemy spodziewać się jakiejś nowej polityki względem nieczynnych lub wykluczonych, być może jej złagodzenie jak w przeszłości. Może też być tak, że nacisną starszych by pobudzali nieczynnych do aktywności.

Różnią sie bo świadkowskie statystyki nie uwzględniają nieczynnych (martwych).

--- Koniec cytatu ---

To u mnie się spóźnili kilka miesięcy z tą kwarantanną teraz to ja ich p.... i dobrze mi z tym  ;)

Estera:

--- Cytat: Brat Kardyga w 16 Listopad, 2016, 22:14 ---To u mnie się spóźnili kilka miesięcy z tą kwarantanną teraz to ja ich p.... i dobrze mi z tym  ;)

--- Koniec cytatu ---
    Mnie bez WTS-u ... też jest bardzo dobrze ...
    Uciekłam z tego wiezienia emocjonalnego, choć wiem,
    że porządki w mojej głowie, jeszcze będą trwały jakiś czas ...

Zvi:
Ech, bracia, pamiętam wystąpienie Jacksona z 2012, w którym przepowiadał cel na 200 000 głosicieli...Jedno z moich ostatnich zebrań...Chyba nic z tego nie będzie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej