Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu  (Przeczytany 13346 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Styczeń, 2017, 19:05 »
Bardzo cieszę się z tego, że mimo iż w "moim" zborze taki jest piękny wzrost i błogosławieństwo, to w Polsce ogółem mamy spadek w każdej dziedzinie życia SJ.
Hip hip! Hurra!


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Styczeń, 2017, 23:31 »


Jak widać, w każdym elemencie działalności rok 2016 był gorszy niż 2015. :-\

Na litość Boską Roszada   LEPSZYYYYYY  :P


Offline gangas

Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #47 dnia: 09 Styczeń, 2017, 23:46 »
Bardzo cieszę się z tego, że mimo iż w "moim" zborze taki jest piękny wzrost i błogosławieństwo, to w Polsce ogółem mamy spadek w każdej dziedzinie życia SJ.
Hip hip! Hurra!

 A to ciekawe. W Twoim zborze wzrost i nadal tam tkwisz jako mówmy śmiało odstępca, to czemu Jehowa tam tak błogosławi? Niedowódzi, czy tam niedowidzi albo ja nie załapałem sarkazmu 8-) 8-)
 A co dopiero będzie, jak zbór oczyści się z takiego elementa? Jak ruszy z kopyta to zrobią tam drugie Warwick ??? ??? ???
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Roszada

Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Styczeń, 2017, 19:36 »
Scenka spod stojaka w Katowicach, opowiadał mi kolega.

Zagadnął, że widział w Roczniku ŚJ, że mają spadek -2%
Stały 2 kobiety i facet.
Jedna z nich: to nieprawda.
Facet: no tak rzeczywiście, widziałem to co pan, ale to wynika z wymierania i wyjazdów za granicę.
Kolega mój na to: to znaczy, że z czasem wymrzecie wszyscy? ;)
Nie chcemy z panem rozmawiać, powiedzieli. ;)
Zapraszamy do zboru, jeśli pan chce porozmawiać. :-\


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #49 dnia: 13 Styczeń, 2017, 20:47 »
Zagadnął, że widział w Roczniku ŚJ, że mają spadek -2%

Facet: no tak rzeczywiście, widziałem to co pan, ale to wynika z wymierania i wyjazdów za granicę.

Ci co się rodzą mają w d... Towarzystwo Strażnica.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline ihtis

Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Styczeń, 2017, 05:46 »
Scenka spod stojaka w Katowicach, opowiadał mi kolega.

Zagadnął, że widział w Roczniku ŚJ, że mają spadek -2%
Stały 2 kobiety i facet.
Jedna z nich: to nieprawda.

A ja myślę, że ta kobieta była najbliższa prawdy z nich wszystkich.


Offline zaocznie wywalony

Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Styczeń, 2017, 07:29 »
A ja myślę, że ta kobieta była najbliższa prawdy z nich wszystkich.
Tu się z Tobą zgodzę: gdyby nie groźba ostracyzmu, chrzczenie na siłę coraz młodszych, imigracja z Ukrainy i jeszcze kilka pobocznych zjawisk i działań - spadek byłby dużo, dużo większy.
 :)


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #52 dnia: 14 Styczeń, 2017, 22:08 »
Witam.A ja myślę, że niedługo zmieni się światełko i nie będą podawać liczb żadnych liczb bo dojdą do wniosku że to nie podoba sie Jehowie
(akurat na to znalazło by sie kilka wersetów w przeciwieństwie do urodzin.)
Chociaż wts będzie znał liczbe , bo podróżujący nadal będą odwiedzać zbory i wts nadal będzie mógł planować swoje przychody i wydatki z góry.Dojdą do wniosku że szeregowym nie jest potrzebne znać liczbę członków ORGANIZACJI.😉
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Estera

Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Styczeń, 2017, 22:22 »
Witam.A ja myślę, że niedługo zmieni się światełko i nie będą podawać liczb żadnych liczb bo dojdą do wniosku że to nie podoba sie Jehowie
(akurat na to znalazło by sie kilka wersetów w przeciwieństwie do urodzin.)
Chociaż wts będzie znał liczbe , bo podróżujący nadal będą odwiedzać zbory i wts nadal będzie mógł planować swoje przychody i wydatki z góry.Dojdą do wniosku że szeregowym nie jest potrzebne znać liczbę członków ORGANIZACJI.😉
                                       Oj raczej chyba szybko z tego nie zrezygnują ...
  Bo te cyferki, to dodatkowy motywator reklamowy napędzający do działania "przymuszone owieczki".
  A poza tym, jak by się pochwalili tymi wysokimi % np., w krajach Afryki i tam gdzie ten wzrost duży był?
  W tabelce, to zawsze robi jakieś wrażenie i dobrze wzbudza poczucie winy, tam gdzie są spadki.
                            To korporacja, raczej nie odejdą od tych cyferkowych tabelek.
  Szybciej będą je fałszować, choć i tak jestem przekonana, że 100% - towej prawdy tam nie ma.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Styczeń, 2017, 23:31 »
Witam.A ja myślę, że niedługo zmieni się światełko i nie będą podawać liczb żadnych liczb bo dojdą do wniosku że to nie podoba sie Jehowie
(akurat na to znalazło by sie kilka wersetów w przeciwieństwie do urodzin.)
Chociaż wts będzie znał liczbe , bo podróżujący nadal będą odwiedzać zbory i wts nadal będzie mógł planować swoje przychody i wydatki z góry.Dojdą do wniosku że szeregowym nie jest potrzebne znać liczbę członków ORGANIZACJI.😉
Idąc krok dalej szeregowym nie będzie potrzebna wiedza ile jest członków ciała kierowniczego. I tak teraz 5 na 10 nie wie ilu jest a co dopiero jak się zowią.


Offline ihtis

Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #55 dnia: 15 Styczeń, 2017, 05:07 »
Idąc krok dalej szeregowym nie będzie potrzebna wiedza ile jest członków ciała kierowniczego. I tak teraz 5 na 10 nie wie ilu jest a co dopiero jak się zowią.

I pomyśleć, że Ciało Kierownicze Katolików ma jeszcze więcej pasterzy, imion których „owieczki” nie znają. Dla przykładu, Konklawe, wybierają papieża, i my nawet nie mamy szans ogarnąć kto, co i kiedy. ALe to nie potrzebne. Ufamy, że wszyscy kardynałowie są wybrani przez Boga.

Tak więc, ja myślę, że CK u Świadków Jehowy powinno liczyć np. 80 osób, z czego około 12 to byliby następcy apostołów. Czy nie byłoby to fajne i bardziej biblijne.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #56 dnia: 15 Styczeń, 2017, 23:02 »
I pomyśleć, że Ciało Kierownicze Katolików ma jeszcze więcej pasterzy, imion których „owieczki” nie znają. Dla przykładu, Konklawe, wybierają papieża, i my nawet nie mamy szans ogarnąć kto, co i kiedy. ALe to nie potrzebne. Ufamy, że wszyscy kardynałowie są wybrani przez Boga.

Tak więc, ja myślę, że CK u Świadków Jehowy powinno liczyć np. 80 osób, z czego około 12 to byliby następcy apostołów. Czy nie byłoby to fajne i bardziej biblijne.

Byłoby, ale więcej osób u koryta się nie kalkuluje tym, którzy aktualnie są blisko niego :P


Offline Roszada

Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #57 dnia: 23 Styczeń, 2017, 18:52 »
A tu dawne prorocze słowa Towarzystwa, które spełniły się na naszych oczach:

*** yb94 s. 179 Polska ***
Jehowa, widząc gorliwość polskich braci i ich szacunek dla organizacji, którą się posługuje, pobłogosławił te wysiłki. :)


Offline Estera

Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #58 dnia: 23 Styczeń, 2017, 19:35 »
  Pobłogosławił wysiłki ... na -2% ...
  Dobre ...  ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Szear-Jaszub

Odp: 2016 - Polscy Świadkowie Jehowy po raz pierwszy -2% wzrostu
« Odpowiedź #59 dnia: 23 Styczeń, 2017, 19:50 »
No bo w czasie końca, wielu miało odejsc, czyszczenie miało się zacząć od zboru.... tak słyszę często.
Ale w takim razie armagedon najpierw zacznie się w Polsce, no w Europie, Rosji... bo w Afryce w tym samym czasie, chyba w Kongo, 35000 ochrzczonych w imię organizacji. Czyli tam nie ma czasu końca...

ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny