TOWARZYSKIE POGADUCHY > SPOTKANIA i ZLOTY

IV Konferencja dla byłych ŚJ - Dąbrowa Górnicza

(1/14) > >>

Natan:
Serdecznie Zapraszamy...

NA IV KONFERENCJĘ DLA BYŁYCH I OBECNYCH ŚWIADKÓW JEHOWY (ORAZ OSÓB ZAINTERESOWANYCH) ORGANIZOWANĄ PRZEZ PROWADZĄCYCH
3 KANAŁY NA YOUTUBE:

• ElearElda Rafał
• Byłem w religii.... Grzegorz
• Prawda o Prawdzie Jarek

Kiedy: sobota 04.03.2017 godz. 10-17

Gdzie: Społeczność Chrześcijańska
Dąbrowa Górnicza ul. Łukasińskiego 7

kontakt: prawdaoprawdzie@gmail.com

MAPA DOJAZDU:

https://www.google.com/maps/place/Wal...Łukasińskiego+7,+Dąbrowa+Górnicza,+Polska/@50.32427,19.175749,15z/data=!4m2!3m1!1s0x4716da16697fd653:0x5422a7d7c135b097?hl=pl

Zaproszenie video:

Roszada:
A to im się ta Dąbrowa spodobała, bo już co najmniej drugi raz tam.
I dobrze, niech się coś dzieje.
Niech wiedzą i exŚJ i ŚJ. :)
Jednym po drodze innym nie, ale są różni ludzie, więc może się ktoś wybierze.
Z poprzedniego zjazdu miałem echo od jednego exa. Był zadowolony. :)

Startek:
Ja się tam wybieram , w końcu będę miał okazję poznać się z moimi braćmi w realu . Z wieloma mam kontakty telefoniczne . Ty Roszada nie byłeś w tej organizacji , nie musiałeś przechodzić przez to co myśmy przeszli , a wielu jeszcze to czeka . Tylko ci którzy byli świadkami potrawią zrozumieć i skutecznie pomagać tym którzy się wybudzają . Każdy z was robi kawał dobrej roboty , obnażając tą antychrystyczną organizację . Za każdą wybudzoną osobą , kryją się różne dramaty  jedni obrażają się na Boga wchodzą w ateizm inni w alkochol . Wielu z nas stara się odnaleźć w różnych społecznościach chrześcijańskich czy to katolickich bądź protestanckich . Najważniejsze jest to że się wybudzamy i odnajdujemy się w społeczeństwie , WTS za wszelką cenę chciał z nas zrobić element antyspoleczny i od izolować nas od innych . Musimy uświadamiać i ostrzegać ludzi przed tą sektą . Pozdrawiam !

Roszada:

--- Cytuj ---Ty Roszada nie byłeś w tej organizacji , nie musiałeś przechodzić przez to co myśmy przeszli , a wielu jeszcze to czeka . Tylko ci którzy byli świadkami potrawią zrozumieć i skutecznie pomagać tym którzy się wybudzają
--- Koniec cytatu ---
Masz rację i dlatego staram się jak mogę zrozumieć i pomóc, jeśli w czymś mogę (choćby nawiązać z kimś kontakt). A tam gdzie nie mam pojęcia, to po prostu nie zabieram głosu. :-\

Roszada:

--- Cytuj ---Tylko ci którzy byli świadkami potrawią zrozumieć i skutecznie pomagać tym którzy się wybudzają
--- Koniec cytatu ---
A tu mi samochwalstwem to zabrzmiało. Wydaje mi się, że więcej osobom pomogłem na dziś niż Ty.
Setki telefonów od exŚJ, które odebrałem przez wiele lat o tym mi poświadczają to, więc nie próbuj mnie zniechęcać. Dziesiątki podziękowań, rozmów godzinnych i spotkań w poradni.
Ale już wiem skąd Twoja opinia o mnie. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej