DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

broadcasting styczen 2017r.

(1/7) > >>

DonnieDarkoJG:
Nowy pokarm,nowe studium..nowy ból głowy..

Sponsorem tego odcinka jest farma w Warwick i jedyny słuszny srebrny przekład ;)
Temat główny to szeroko pojęte docenianie dla Słowa Bożego.Tak bliski sercu prowadzącego tę audycję :D..
Nawet padający za oknem śnieg jest bardziej zajmujący ,ale coś na szybko dla tych co nie mają pod ręką chill pill ;)

1.Przeszkody w poznawaniu Biblii.Nie wszystkie tworzy Szatan ale się nimi posługuje..[sic].Te bariery to język,niechęć przywódców religijnych,obojętność..
Przygotowano materiał dla nie tylko sj! o pracy W. Tyndale..
Ogólnie sieczka bez przypraw.Taką argumentacje i przebieg można usłyszeć co drugą niedziele u siebie w zborach..

2.David Sydric ?(sorry ale ze słuchu..)
Starszy pan pracuje w Betel w dziale redakcyjnym i opowiada o wojnie z 39r.. jako młody chłopak fascynował się przyrodą ale nie mógł zrozumieć dlaczego kolega zginą w nalotach..później wątpliwości..studium z sj..i dalej poszło :-X
Widać jego kolekcję różnych przekładów Biblii.Właśnie to przekonuje go o tym że Biblia to Słowo Boże..Dziwne przeczytać tak wiele i akceptować aktualny przekład  :o Nie mogło zabraknąć miodku dla CK i organizacji która jest najlepsza na świecie...
Ciekawe że powiedział "rozsądne jest być w tej organizacji"..?serio?

3.Pierwszy film propagandowy o wrogach którzy zostali braćmi..rzecz dzieje się chyba przypadkiem w Rosji/Ukrainie?
Za dużo tam miodu nie dam rady sorry..

4.Drugi film propagandowy.Tu jest grubo i na ostro ;D.
Nadzorca powiedział bratu że głosi naprawdę dużo ale nie ma odwiedzin..a warto wspomnieć że żona i córka są pionierkami stałymi! A syn jest sprawnym głosicielem.. :o Jednak to za mało więc Głowa rodziny podpisuje wniosek na pioniera i jest git..tylko czekać na tsunami błogosławieństw ;D

5.Jezus myślał o Grenlandi jak kazał głosić do najodleglejszego miejsca na ziemi(boże...)
Faje obrazki nic po za tym..Bardzo zimno i trudno język ciężki.Ale błogosławieństwa Boże wynagradzają to wszystko..
150 głosicieli 5 zborów w ponad 60 lat pracy słabo..ale mieli kongres z Sandersonem ;D
dobra robi się znowu za słodko..a i 614 osób na kongresie odtrąbione ::)

6.W tym miesiącu udostępnią wywiad z 2011r. z wdowami po ck :o
7.3 kwietnia otwarte nowe wystawy o Biblii w Warwick..
8.TELEDYSK!!już nie mogłem się doczekać!! ;)Serio ktoś na to czeka?
9.Pozdrowienia z Mali na jednego głosiciela wychodzi 59tyś :o Zebrania odbywają się na dworze w języku bambara ;D dobre ;D


Uff..koniec za wszystkie błędy przepraszam..ale pierwsza taka moja wypocina..

https://tv.jw.org/#pl/video/VODStudio/pub-jwb_201701_1_VIDEO

i tak jak pisał M nie ma rocznika...

M:

--- Cytat: DonnieDarkoJG w 03 Styczeń, 2017, 11:05 ---2.David Sydric ?(sorry ale ze słuchu..)

--- Koniec cytatu ---

David Sibrey :) (źródło: wersja angielska audycji z włączonymi napisami)

DonnieDarkoJG:

--- Cytat: M w 03 Styczeń, 2017, 11:55 ---David Sibrey :) (źródło: wersja angielska audycji z włączonymi napisami)

--- Koniec cytatu ---

starość nie radość..

Efektmotyla:

--- Cytat: DonnieDarkoJG w 03 Styczeń, 2017, 11:05 ---

6.W tym miesiącu udostępnią wywiad z 2011r. z wdowami po ck :o


--- Koniec cytatu ---

Myślę że nie przypadek ;D   5 lat minęło i upewnili się że są LOJALNE i nie napisały lub nie wydały PAMIĘTNIKA po małżonku lub nie zrobily numeru jak KISZCZAKOWA  ;D ;D ;D    to w nagrodę za LOJALNOŚĆ puszczą w eter ich wspomnienia  :P

Salome:
DonnieDarkoJG, dziękuję za streszczenie, oszczędziłeś mi nerwów i wysypki, bo już nawet z ciekawości nie jestem w stanie oglądać tej Wenezueli.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej