Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: BARBARA ANDERSON wstrząsający wywiad z autorką książki "Głosiciele Królestwa Bożego"  (Przeczytany 9292 razy)

Offline Estera

Szkoda że tych godzin nie można podać do owocu  ;)
  A kto Ci zabroni? "CEGIEŁKO"?  :D :D :D ... dodawaj ile chcesz.
  Ja już nie "zdaję" ... tego tzw. owocu. Narazie cicho. Nikt mnie o nic nie pyta.
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń, 2017, 14:45 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Gorszyciel

  • Gość
Taki film się tłumaczy bardzo długo, zwłaszcza jak ktoś duka, albo mówi jakimiś idiomami.
Dzięki, ale to nie tylko ja. W niektórych filmach na końcu jest (a powinno być na początku) "dziękujemy ekipie swiadkowiejehowywpolsce.or za pomoc w tłumaczeniu".
Także to gra zespołowa. Jak kotoś chce pomóc, zapraszamy.  :D

Ja mogę pomagać z hiszpańskim jakby co ;)


Offline Cielec Kierowniczy

Szkoda że tych godzin nie można podać do owocu  ;)

Śmiało.
Ja raportuję czas spędzany tutaj.
Przynajmniej nikt się nie czepia, że nie głoszę. ;)


Offline Yvonna

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 13
  • Polubień: 30
  • Jeśli zycie daje Ci cytryny,zrób z nich lemoniadę
obejrzałam ten wywiad i jestem wstrząśnięta :-(((((jednak najgorsze jest to że taki zabetoniały świadek nawet jeśli by ten film do niego trafił ,nie obejrzy go juz po kilku pierwszych zdaniach bo to samo zło dla zdrowia duchowego wiernego sj.masakra ;-( :'(
Yvonna


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Szkoda że tych godzin nie można podać do owocu  ;)

Kto to sprawdzi? czy starsi zabieraja kalendarze i później porównują czy o danej godzinie, jednym dniu ma zapisana ta samą sosbę?  :o jeśli nie, to 'co nie jest zabronione jest dozwolone'  ;D


Cała ekipo tłumaczeniowa, dziekuje bardzo. Moja cierpliwosc konczy się na streszczeniu Broadcastingu  :-[ jestescie wielcy, ja mogę pomóc w takim sensie że kawę moge Wam robić, lepiej ode mnie tłumaczy translator  ;D
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>