BIBLIOTEKA > WARTO WIEDZIEĆ - WARTO ZNAĆ

Nagranie z Komitetu Sądowniczego o odstępstwo

(1/7) > >>

KaiserSoze:
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.

Nagranie z komitetu sądowniczego jest dostępne poniżej (w filmie można włączyć polskie napisy):


CEGŁA:
Podziękowania dla ekipy, która pomogła w tłumaczeniu.

Tak jak napisałem w opisie filmu, czasami można odnieść wrażenie jakby ten "odstępca" z ukrytą kamerą rozmawiał z trzema pacjentami zakładu psychiatrycznego, którzy wcielają się w detektywów.

Nie mogliśmy wyjść z podziwu bezmózgowia tych starszych.

sajmon:
Ciekawi mnie, na podstawie jakiego wersetu Biblii, osądzają ono swoich członków? Gdzie w pierwotnym Kościele były jakieś komitety sądownicze?
Ci ludzie pełnią jednocześnie rolę prokuratora ( oskarżyciela ), jak i sędziego. W normalnej procedurze sądowej, te funkcje muszą być rozdzielone, aby zagwarantować bezstronność i obiektywizm procesu, inaczej mamy farsę.

Estera:
  sajmon, bezstronność, obiektywizm ... zapomnij !! !! !!
  W wts? Robią co chcą z ludźmi i jeszcze skrupulatnie to ukrywają, dranie.
  Niezorientowani, nie mają w ogóle zielonego pojęcia, co na takich komitetach się odstawia.
  To nie są sprawiedliwe sądy, to lincz, w wielu przypadkach.

sajmon:

--- Cytat: Estera w 30 Grudzień, 2016, 12:04 ---  sajmon, bezstronność, obiektywizm ... zapomnij !! !! !!
  W wts? Robią co chcą z ludźmi i jeszcze skrupulatnie to ukrywają, dranie.
  Niezorientowani, nie mają w ogóle zielonego pojęcia, co na takich komitetach się odstawia.
  To nie są sprawiedliwe sądy, to lincz, w wielu przypadkach.

--- Koniec cytatu ---

Przykre jest, to co mówisz.  :'(
Oglądając komitet sądowniczy https://www.youtube.com/watch?v=xK6SsKZxIHQ , to mam wrażenie, że ci prokuratorzy i sędziowie, nie chcą, przecież nie obcą osobę, ale swojego brata ze zboru, zrozumieć i za pomocą Biblii mu pomóc, ale za wszelką cenę ( sofistyka) go wykluczyć. Nawet nie starają się być bezstronni, a i argumenty biblijne, są więcej niż żenujące np. wyrwane z kontekstu. Dotychczas myślałem, że taki komitet sądowniczy jest świetnie przygotowany i ich argumenty są oparte tylko na Biblii, a nie na ich prywatnych przemyśleniach/spekulacjach i donosach braci. W protestantyzmie, a taką denominacją są ŚJ, powinna się liczyć tylko Biblia, a nie jakieś autorytety ludzkie np. CK czy komitet sądowniczy. Są one z natury omylne i nie natchnione przez Boga, więc jaka jest ich wiarygodność?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej