BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

stojakowi zapytani o pedofilię(j.angielski)

(1/7) > >>

Fantom:
https://www.youtube.com/watch?v=kbq3qL1q31k j.angielski https://www.youtube.com/watch?v=uRwGQJfV0KM
 Stojakowi pytani o pedofilię nabierają wody w usta.

Estera:
 Postawa stojakowych, po prostu haniebnie, milcząco, bezczelna.
 Dobrze, że takie filmiki ukazują się w internecie.
 Ale mają wodę w ustach, bo też są takie wskazówki, żeby nie wdawać się zbytnio w żadne dyskusje.
 A już napewno nie w takich tematach. Oj biedni, biedni, ci stojakowi.
 Kiedyś przy drzwiach, można było "oberwać po głowie" ...
 Teraz to się bardziej publiczne zrobiło. Cyrk na kółkach ... i dobrze, że już nie mój.

Bugajski:

--- Cytat: Estera w 23 Grudzień, 2016, 09:08 --- Postawa stojakowych, po prostu haniebnie bezczelna.
 Dobrze, że takie filmiki ukazują się w internecie.
 Ale mają wodę w ustach, bo też są takie wskazówki, żeby nie wdawać się w dyskusję.
 A już napewno nie w takich tematach. Oj biedni, biedni, ci stojakowi.
 Kiedyś przy drzwiach, można było "oberwać po głowie" ...
 Teraz to sie bardziej publiczne zrobiło. Cyrk na kółkach ...

--- Koniec cytatu ---

Na czym ta haniebna bezczelność polega? Na tym, że nie dyskutują z wyzywającym ich od pedofilów gościem? Ciekaw jestem jak ty byś reagowała, gdyby ktoś ciebie osobiście nazwał pedofilem.

Zapewniam, że pedofilia wśród SJ budzi moją odrazę, jednak to zachowanie nagrywającego jest żenujące, a nie SJotów.

Estera:

--- Cytat: Bugajski w 23 Grudzień, 2016, 09:20 ---Na czym ta haniebna bezczelność polega? Na tym, że nie dyskutują z wyzywającym ich od pedofilów gościem? Ciekaw jestem jak ty byś reagowała, gdyby ktoś ciebie osobiście nazwał pedofilem.

Zapewniam, że pedofilia wśród SJ budzi moją odrazę, jednak to zachowanie nagrywającego jest żenujące, a nie SJotów.

--- Koniec cytatu ---
  Dlaczego nie próbowali nawet ... stanąć w obronie tej świętej jedynej?
  A może jednak, coś ntt. wiedzieli i milczeniem kwitowali?
  Masz rację, że forma tej demaskacji, również jest żenująca.
  Ale korzyść z tej sytuacji może być taka, że z tych stojakowych, to może choć jeden się zastanowi, co jest grane? ...
  Że ludzie na ulicach zaczynają wyzywać ŚJ od pedofili ...

Bugajski:

--- Cytat: Estera w 23 Grudzień, 2016, 09:28 ---  Dlaczego nie próbowali nawet ... stanąć w obronie tej świętej jedynej?

--- Koniec cytatu ---

W warunkach krzyków na ulicy? To jest sposób i miejsce do dyskusji?


--- Cytat: Estera w 23 Grudzień, 2016, 09:28 ---  A może jednak, coś ntt. wiedzieli i milczeniem kwitowali?

--- Koniec cytatu ---

A może milczeniem wyrażali dezaprobatę?
A może milcząc się modlili?
A może...?
Gdybać sobie możemy. Ja na ich miejscu zachowałbym się podobnie.

Jeszcze raz zapytam: w którym momencie się przejawia albo na czym polega twoim zdaniem ta haniebna bezczelność SJ w nagraniu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej