Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Świadkowie Jehowy na facebooku  (Przeczytany 4531 razy)

Offline Estera

Odp: Świadkowie Jehowy na facebooku
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Grudzień, 2016, 16:49 »
No wiecie, jak ja im skomentowałam w jednym linku "polecam racjonalne myślenie", to co się dziwić :D
  Wygląda na to, że tam racjonalnego myślenia nie ma i wzięli i się obrazili.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline coma

Odp: Świadkowie Jehowy na facebooku
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Grudzień, 2016, 18:02 »
Czytaliście może "Nowy wspaniały świat" A. Huxleya? Autor opisuje jak w idealnym świecie małym dzieciom przez długie godziny  puszcza się jednen tekst mający na celu ukierunkowanje ich sposobu myślenia na reszte życia. Np. "jestem lepszy niż inne kasty. Inne kasy mają cięższe ode mnie życie. Cieszę się nie jestem kimś innym".Później taki zaprogramowany dzieciak gdy dorasta, mimo tego, że należy do najniższej kasty, cieszy się z tego, że jest pomywaczem. Widzi, że innym wiedzie się lepiej, ale ten fakt nie przenika do jego świadomości  SJ w NY dobrze znają tę książkę i przy każdej okazji owieczkom powtarzają słowa o tym, że są wybrani przez Boga, należy słuchać jedynie ich i od razu odrzucać "odstępcze" treści oraz tych, którzy je wygłaszają.  Nie ma kongresu, czy nawet zebrania w miesiącu, żeby te zdania nie były powtarzane. Dlatego tak trudno jest przekonac sj. Ich zaprogramowany mózg z automatu odrzuca niewygodne fakty. Skutki tego każdy widzi.
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień, 2016, 18:07 wysłana przez coma »


Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
Odp: Świadkowie Jehowy na facebooku
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Grudzień, 2016, 00:55 »
Jeśli chodzi o grupy na facebooku to prym w paskudnym bałwochwalstwie JW.ORG wiedzie tylko jedna : FORUM TOWER

Byłem do niej dodawany i wyrzucany z niej chyba pięć razy, za każdym razem za odstępcze poglądy, z czasem nawet gdy mnie już tam nie było zaczęto napiętnować moją żonę i publicznie pisać jako bym był wykluczony (co JESZCZE nie nastapilo). Ogólnie farsa i tragedia ale polecam jesli ktos lubi sie posmiac.
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy


Offline zenobia

Odp: Świadkowie Jehowy na facebooku
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Grudzień, 2016, 12:41 »
Wczoraj mowili jacy sa pokorni ,przyznajac ze sie mylili.A przeciez dawniej iteraz tez powoluja sie na kierownictwo Ducha Swietego , aniolow i nie wiem kogo tam jeszcze.