FORUM W DZIAŁANIU > GRUPY WSPARCIA

Grupy wsparcia, spotkania = pomocna dłoń.

(1/5) > >>

gedeon:
Grupy wsparcia, spotkanie=pomocna dłoń.

Chcesz się spotkać z przyjaciółmi.
Chcesz podać dłoń drugiemu.
Pisz tu o wszystkim co chcesz robić dla innych oraz o tym co chciałbyś aby dla ciebie zrobiono.

Mario:
Przestając być Św J nie przestajemy być ludźmi jakimi byliśmy wcześniej a więc pełnymi ideałów, dobroci . Dlatego tak ważne jest abyśmy nadal tworzyli grono wzajemnie wspierające się - nikt dotąd nie wymyślił nic lepszego.

gedeon:

--- Cytat: Mario w 10 Kwiecień, 2015, 17:35 ---Przestając być Św J nie przestajemy być ludźmi jakimi byliśmy wcześniej a więc pełnymi ideałów, dobroci . Dlatego tak ważne jest abyśmy nadal tworzyli grono wzajemnie wspierające się - nikt dotąd nie wymyślił nic lepszego.

--- Koniec cytatu ---

Jest to bardzo ważne, stanowimy dla siebie wsparcie, jest to też rodzaj terapii. Mówimy tym samym językiem i doskonale się rozumiemy.

szczebiotka:
Mimo że nigdy nie byłam ŚJ nie oznacza to że nie zostałam w jakiś sposób skrzywdzona przez ta "kochająca się rodzinę". Będąc tylko nie ochrzczonym głosicielem, bylam bardzo związana z ta grupa ludzi, która tak naprawdę zapomniała o mnie gdy bardzo ich potrzebowałam. Wiec nie zapominajcie tez o osobach które prawnie ŚJ nigdy nie były, ale były bardzo z nimi związani. Ja chętnie nawiązała bym kontakt z takimi osobami, jak i z byłymi ŚJ z okolic Grudziądza.

gedeon:
Witaj Szczebiotko, miło że Jesteś z nami. Myślę że Twoje marzenie już zaczyna się spełniać. ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej