BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Rząd Australijski potępia procedury WTS w sprawie wykorzystywania dzieci

<< < (8/8)

Estera:
  Może nareszcie sprawią im większy łomot ...

M:
10 marca odbędą się kolejne przesłuchania przed Komisją Królewską w Australii ws. Towarzystwa Strażnica. Komisja sprawdzi bieżące procedury i wytyczne jakie organizacja wprowadziła w kwestii ochrony dzieci, w jaki sposób organizacja zareagowała na zalecenia z poprzedniego raportu itd. Może być ciekawie :). Oczywiście na forum zdamy Wam relację z tego co tam się działo jak tylko te informacje do nas dotrą.

Startek:

--- Cytat: Estera w 02 Grudzień, 2016, 21:12 ---  Może nareszcie sprawią im większy łomot ...

--- Koniec cytatu ---
Tak nam dopomóż Bóg .

Efektmotyla:
Marzec wita nas słoneczkiem weekend zapowiada się wiosennie Chce się żyć a do tego świadomość że będzie relacja z kręcenia wora zbrodniarzom z WTS przed komisją + świadomość nadchodzącej Manifestacji ogromnie mnie raduje niczym wieść o promocyjnym kwantum w miesiącu pamiątkowym i przed pamiątkowym w ilości zaledwie 30h  8-) 8-) 8-) :P

Startek:

--- Cytat: Efektmotyla w 02 Marzec, 2017, 21:27 ---Marzec wita nas słoneczkiem weekend zapowiada się wiosennie Chce się żyć a do tego świadomość że będzie relacja z kręcenia wora zbrodniarzom z WTS przed komisją + świadomość nadchodzącej Manifestacji ogromnie mnie raduje niczym wieść o promocyjnym kwantum w miesiącu pamiątkowym i przed pamiątkowym w ilości zaledwie 30h  8-) 8-) 8-) :P

--- Koniec cytatu ---
mam nadzieję że w miesiącu  Marcu pionier murowany , proszę zgłoś się do nadzorcy obwodu A Kociemby po zaproszenia . Pionier murowany to tylko 30 godzin 😇

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej