PRZYSZLI..... > JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ ŚWIADKIEM....

Spotkanie dla rodzin świadków Jehowy

<< < (6/7) > >>

Tazła:

--- Cytat: Lunkaa w 07 Maj, 2017, 19:09 --- Ponadto wyznają wysokie zasady moralne co bardzo cenię.

--- Koniec cytatu ---

 Żadna szanujące się religia nie zachęca do rozwiązłości, nałogów, nieuczciwości itp. Świadkowie mają tę tendencję, że bardzo dużo o tym mówią, mówią i mówią, tak przez lata przywarła do nich metka tych mega prawych i uczciwych. Tylko nie zawsze teoria idzie w parze z praktyką. Znam takich którzy wręcz mówią..zatrudnię, ale nigdy śJ.
A to dowodzi jednego, że nic nie staje się prawdą od samego powtarzania.

Przyzwoici ludzie są wszędzie, na pewno większość się tu ze mną zgodzi, że śJ nie mają monopolu na moralność ani uczciwość.

Startek:
W pełni się z Tobą zgadzam . Świadkowie to mała grupa ale robi wokół siebie dużo hałasu .  Za oknem śnieg ostro sypie  i pioruny walą . Zima wraca w maju , koło Słupska . Ha ha  ☺

Dorkas:

--- Cytat: HARNAŚ w 09 Maj, 2017, 06:32 ---Lunkaa a nie lepiej w tym czasie poczytać dobrą książkę niż opasłą księgę , która każdy rozumie inaczej a życia Ci nie zapewni?
Ogólną treść Biblii znasz , więc i tak jesteś już wygrana, poruszać się po niej potrafisz, zatem przewagę nad 90% społeczeństwa i tak już masz. Po co Ci roztrząsać  rzekome proroctwa, zastanawiać się ,  co miał autor na myśli i jak wpływa  to na Twoje życie. Proste komunikaty są najlepsze. Jak Harnasiowa chce żebym podłogę umył to mówi:
- Mop jest w łazience, płyn w szafce pod umywalką i jedziesz bohaterze rejony, a ja jadę do mamy. :)

--- Koniec cytatu ---

Całkowicie zgadzam się z Harnasiem , jego przekaz tez jest prosty i zawsze wywołuje uśmiech :D

Jeżeli Bóg , ten z dużej litery istnieje , to ja nie mam powodu by się martwić , póki co poza tym , że uwielbiam piękno morza , gór , ostatnio np widziałam dwa dudki , przepiękne ptaszki, nie podoba mi się , że ten bóg nie jest wstanie przerwać zła jakie otacza , nie zadziała kiedy ktoś niewinny jest maltretowany , bity, gwałcony , więziony . Gdy wierzący terrorysta wysadza autobus pełen niewinnych ludzi, nie potrafię juz tego rozumieć , czytanie o Jezusie z myślą uznania go jako mojego przewodnika ? nie wolę jak ktoś robi coś dobrego , działa zmienia nasze otoczenie na lepsze .
A bóg ? jest w  wietrze , w ruchu fal , zieleni drzew, pięknie kwiatów , ale to JA je sadzę , ja o nie dbam ..
prawie juz poezja wyszła :D

Skaner:

--- Cytat: Startek link=topic=3696.msg86986#msg86986 date=1494311700 Za oknem śnieg ostro sypie  i pioruny walą . Zima wraca w maju , koło Słupska . Ha ha  ☺
[/quote ---
  ....A w Beskidach na razie słonecznie ale tylko 4 stopnie😌
--- Koniec cytatu ---

HARNAŚ:
Nie chodzi o to żeby na siłę wierzył w Boga, ważne , żeby Bóg wierzył we mnie.
W biblijnego nie wierzę no jakoś nie potrafię :'(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej