BIBLIOTEKA > KANAŁ PRAWDA O PRAWDZIE

Demoniczna lalka w publikacji ŚJ

<< < (15/15)

Iza:

--- Cytat: Gorszyciel w 24 Luty, 2017, 15:51 ---Dla większego obiektywizmu przewodniczenie konsorcjum winno być przechodnie. Możesz być pierwszą i ostatnią przewodniczącą jak chcesz: Alfą i Omegą :)

--- Koniec cytatu ---
Sorry, ze nie w temacie , ale naprawdę nie mogę się powstrzymać,
Kiedyś przez pomyłkę lektor odczytał ten werset ( ale z odpowiednia siła głosu i modulacja):
JA JESTEM ALFĄ  I GAMETĄ  ;D ;D
A Kiti kata trzeba wysłać do jakiejś świątyni i relikwia gotowa.

HARNAŚ:
Iza przypomniałaś mi pewną zabawna sytuację.Siostra odczytywała werset , który brzmi: I zarżnęli Panu baranka na ofiarę.
A ona poczciwa kobicina czyta na głos: I zeżarli  ;D Panu baranka na ofiarę.

Max:
Przed chwilą już to pisałem ale (przepraszam) powtórzę raz jeszcze bo właśnie natrafiłem na Twój kontekst. Twoje racje robią na mnie wrażenie racji połowicznych.
CK dokonuje przekrętów gdzie się tylko da - wszystkie z konkretnym przesłaniem.
W wykładzie było że według angielskiego przysłowia Diabeł da zajęcie ręce bezczynnej.
Aha, czyli gorliwie głosząc, uciekając od bezczynności, wypełniasz zlecenie nie-Diabła.
Znam to przysłowie, jest ono szkockie, odnosi się do ręki leniwej i nie da (mglista przyszłość) lecz daje (dramatyczna teraźniejszość).
Jeśli ktoś szermuje przypadkami to tak jak by uprawiał hazard. (bo jest to słowo francuskie i znaczy właśnie przypadek).
Jest ich naprawdę dużo.
Pozdrawiam

Roszada:
To nie na temat ale.
Na stronie https://www.jw.org/pl/ jest fotka (ona się przesuwa i zmienia) na której jest kobieta z koszem bananów na głowie.
Otóż fachowcy mówią, że to doklejony kosz. :)

Nadaszyniak:
moje trzy grosze;
to fotomontaż jak byk widoczne spartaczenie graficzne ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej