BIBLIOTEKA > TEMATY KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ

Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA

(1/14) > >>

Woland:
Po wzięciu Pensylwanii, matematycznie tylko Trump może wygrać.

Jak na działalność WTS wpłynie uszczelnienie systemu podatkowego, audyt stowarzyszeń , charity i towarzystw?

Jak cło 40% na towart z PRC wpłynie na koszty badziewia sprowadzanego dla zborów?

apraszam do dyskusji

B:
Dziwne że przez wiele lat świadkowie mówili że pod koniec tego systemu szatana
bedzie się niejako krzyczeć"pokój i bezpieczeństwo"!
Nie wiem czy pominąłem jakieś sprostowanie ale jeśli Trump jest rzeczywiście tak prorosyjski..
to jednym słowem kicha..a o pokoju to długo nie usłyszymy..
Mur rozciągnie się dalej niż myślimy.Nie wiem też czy te wybory nie zostaną podciągnięte pod atak goga czy pod inne nowe zrozumienie.Bo jeśli rozciągamy pokolenie i odbieramy natchnienie niewolnikowi to już chyba nic mnie nie zaskoczy..

Woland:
Trump nie jest prorosyjski - to bzdura - wyciągnięta z kontekstu bujda.

Trump wielokrotnie mówił , że Chiny są główną potęgą mogącą się mierzyć z USA militarnie, a gospodarczo już podbiły USA.
Stąd Trump ma plan odbić stany wprowadzając wielkie taxy na outsorcing usług poza stany i wprowadzenie cła 40% na import z Chin. A militarnie gra na Rosję, bo póki Rosja zagraża Chinom na granicy (Ussuri itp.) , Amerykanie mogą spać spokojnie.

Inna rzecz - są jakieś koligacje rodzinne Trumpów z klanem Adamsów . Ktoś kojarzy temat?
 

Dietrich:

--- Cytat: Woland w 09 Listopad, 2016, 09:07 ---Trump nie jest prorosyjski - to bzdura - wyciągnięta z kontekstu bujda.

Trump wielokrotnie mówił , że Chiny są główną potęgą mogącą się mierzyć z USA militarnie, a gospodarczo już podbiły USA.
Stąd Trump ma plan odbić stany wprowadzając wielkie taxy na outsorcing usług poza stany i wprowadzenie cła 40% na import z Chin. A militarnie gra na Rosję, bo póki Rosja zagraża Chinom na granicy (Ussuri itp.) , Amerykanie mogą spać spokojnie.

Inna rzecz - są jakieś koligacje rodzinne Trumpów z klanem Adamsów . Ktoś kojarzy temat?

--- Koniec cytatu ---


Chyba w podobny sposób nastąpił dość szybki rozwój Korei Południowej. Dzięki cłu zaporowemu na produkty z Japonii. 

B:
Nie twierdze że jest ;) dlatego napisałem jeśli..
Chodzi mi o to że tatko putin nie jest pewnie smutny z takiego obrotu sprawy..
I z ludzkiego odczucia żal mi jeszcze bardziej zaślepionych zwykłych ludzi w Rosji  bo
to wszystko co teraz może się wydarzyć będzie niby kumulacją prześladowań..
I warto wspomnieć za nowym broadcastingiem ze za wiarę się również umiera a w Rosji było to
zawsze łatwiejsze..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej